Wdowa po Perepeczce zrobiła "Janosikowi" nowy grób. Ludzie mają zastrzeżenia. "Mało podobny"

Dagmara Mszyca

Marek Perepeczko i Agnieszka Fitkau-PerepeczkoKaszubaAKPA

Marek Perepeczko ostatnie lata życia spędził w Częstochowie

Agnieszka Fitkau-Perepeczko pokazała nagrobek męża

  • "Ładniusi, ale w rzeczywistości był bardziej męski - prawda?"
  • "Podobieństwo zachowane, ale postument jest nieporozumieniem, kompletnie od czapy"
  • "Moim zdaniem to brak proporcji w tym pomniku - za duża głowa w stosunku do reszty - chyba że tylko na zdjęciu tak to wygląda?"
  • "Szkoda, że tak mało podobny do siebie"
  • "Pani Agnieszko, pomnik wspaniale upamiętnia p. Marka, ale czy trzeba było przejmować się tymi zawistnymi gnomami, co marudzili na poprzedni grobowiec? Z tego co pamiętam Pan Marek to skromny człowiek był"
  • "Piękne uwiecznienie naszego Janosika. Aktora pana Marka Perepeczki... Spoczywaj w pokoju..."
  • "Agnieszko, możesz być dumna. Piękne wykonanie"
Gosia Socha ujawniła prawdę o Wieniawie. Czy święta zrobi cateringiem?pomponik.pl
pomponik.pl
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?