Reklama

Reklama

Reklama

Najgłośniejsze rozwody 2022 roku w Polsce. Na ten krok zdecydowali się nie tylko Cichopek i Hakiel

Katarzyna Cichopek (40 l.) i Marcin Hakiel (39 l.) po wielu latach wspólnego życia i, mogłoby się wydawać, szczęśliwego małżeństwa, postanowili się rozwieść. Jednak nie tylko oni podjęli taką decyzję w 2022 roku. Która z par polskiego show-biznesu dołączyła do klubu rozwodników?

Show-biznes taki jest - najpierw piękny i luksusowy ślub w blasku fleszy ze znanymi gośćmi, a następnie stawienie czoła rzeczywistości, która często wystawia małżonków na różne próby. Tylko najwytrwalszym uda się pokonać wszystkie przeciwności losu. Niestety, często pary postanawiają się rozstać. Które gwiazdy wzięły rozwód w 2022 roku?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel


Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zszokowali opinię publiczną w marcu 2022 roku, oznajmując, że ich związek należy do przeszłości i chcą się rozwieść. Na Instagramie aktorki pojawiło się ich wspólne oświadczenie, w którym między innymi proszą o uszanowanie prywatności i niekomentowanie sprawy. 

Reklama


Tancerz jednak nie do końca się z tego wywiązał - udzielił pamiętnego wywiadu, w którym zasugerował, że powodem rozwodu jest obecność innego mężczyzny w życiu Cichopek. Ostatecznie udało się załatwić wszystkie formalności, para ustaliła najważniejsze kwestie, dzięki czemu rozwód został orzeczony po jednej rozprawie, bez orzekania o winie. Samych zainteresowanych nie było na sali sądowej, ponieważ decyzją sądu rozprawa została przeprowadzona w trybie zdalnym.

Zanim jednak zapadła decyzja o rozwodzie, Hakiel proponował małżonce terapię dla par, jednak ta odmówiła, tłumacząc, że potrzebuje wolności. Jak się niedawno okazało, ta wolność ma imię i brzmi ono "Marcin Kurzajewski". Media już od dawna spekulowały, że prezenterzy "Pytanie na śniadanie" są ze sobą. Spekulacje potwierdziła Cichopek, wrzucając na swojego Instagrama zdjęcie z Kurzajewskim z Izraela. W poście możemy przeczytać:

- Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny... M I Ł O Ś Ć Pozdrawiamy z Izraela


Joanna Opozda i Antek Królikowski


Joanna Opozda i Antoni Królikowski, w przeciwieństwie do poprzedników, mogą pochwalić się jednym z najkrótszych małżeństw w polskim show-biznesie. O gorącym uczuciu łączącym aktorów zaczęto mówić na początku lipca 2020 roku. To właśnie wtedy paparazzi uwiecznili moment, w którym Królikowski czule całuje Opozdę. Aktorzy zdawali się zakochani i nastawieni na wspólne, długie życie. Wzięli ślub w sierpniu 2021 roku.


Spekulowano, że ślub wzięli z powodu ciąży Joanny. Jednak aktorka odniosła się do plotek i zdementowała swój stan błogosławiony.

- Zaręczyliśmy się już w marcu tego roku i już w marcu zaczęliśmy planować wesele. Skoro byłam w ciąży od marca, to chyba jestem jakimś ewenementem - bez brzucha od sześciu miesięcy. Wzięliśmy ślub z miłości, a nie z przymusu. Wiem, że niektórym w głowach się to nie mieści, ale serio można chcieć z kimś spędzić resztę życia, bo się kocha. Dzieci na pewno będą, ale planowane i wyczekiwane. Raz na zawsze odcinam się od plotek, jakoby nasze małżeństwo było spowodowane ciążą. - możemy przeczytać na Instagramie aktorki 

Informacja o ciąży aktorki pojawiła się we wrześniu 2021 roku. Z kolei w lutym 2022 powitała na świecie synka, Vincenta. Przed porodem wyszło na jaw, że Królikowski romansuje z "pewną prawniczką i sąsiadką Joanny Opozdy". 

Antek wyprowadził się od żony i co jakiś czas odwiedza syna. Okazało się również, że nie płaci on ustalonych przez sąd alimentów, a do całej sytuacji wtrącił się komornik, który ma pobierać zaległości. 

W świetle prawa aktorzy nadal pozostają w związku małżeńskim i przygotowują się do rozprawy. 

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski


Chociaż o tym, że związek Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego przeszedł do historii, dowiedzieliśmy się rok temu, to dopiero latem 2022 roku udało im się oficjalnie rozwieść. Zaczęli się spotykać w 2018 r., a dwa lata później wzięli ślub. Niestety, ich szczęście nie trwało długo, bo już na początku 2021 roku wyszło na jaw, że trzy miesiące po ślubie Kossakowski się wyprowadził. Martyna na swoich social mediach opublikowała oświadczenie, w którym możemy przeczytać:

- Po trzech latach związku i trzech miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie.

Pierwsza rozprawa sądowa odbyła się w lipcu 2022 roku i orzeczono rozwód z winą Przemysława Kossakowskiego. Do tej pory nie wiadomo, co było przyczyną rozstania tej dwójki. Spekuluje się, że mężczyzna zdradził Martynę, jednak nie zostało to ani potwierdzone, ani zdementowane.

Zobacz też:

Po rozstaniu z Wojciechowską rzucił pracę w telewizji. A teraz taka sensacja o Kossakowskim!

Kossakowski wbił szpilę Wojciechowskiej? Teraz tak się tłumaczy ze swojego zachowania!

Przyczyny rozwodu Cichopek i Hakiela. Ekspertka wyjaśnia i nie ma wątpliwości

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy