Reklama
Reklama

Miłosne powiązania Wieniawy, Królikowskiego, Opozdy i Barona. Kto z kim się spotykał?

W show-biznesie trudno znaleźć naprawdę trwałe związki. Miłosne wyznania i wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych często zamieniają się w głośne rozstania i obyczajowe skandale. Doświadczyli tego m.in. Julia Wieniawa (23 l.), Aleksander Baron (38 l.), Antoni Królikowski (33 l.) i Joanna Opozda (34 l.). Kto komu wyznawał miłość? Ta historia nadaje się na serial!

Pojawianie się na ściankach i imprezach branżowych w obecności śmietanki towarzyskiej sprawia, że życie gwiazd obfituje w liczne romanse. Zdarza się, że celebryci zmieniają partnerów i partnerki w dość wąskich kręgach.

Taka sytuacja spotkała aktorkę i piosenkarkę, Julię Wieniawę, i aktora, Antoniego Królikowskiego, który jakiś czas po ich związku poślubił aktorkę i modelkę, Joannę Opozdę. Co ciekawe, Julia Wieniawa potem spotykała się z gitarzystą zespołu Afromental i jurorem programu "The Voice of Poland", Aleksandrem Baronem, który kiedyś randkował z... Joanną Opozdą.

Reklama

Ani Julia Wieniawa, ani Joanna Opozda nie stworzyły udanych związków z żadnym z panów. Mało tego, zarówno Antoni Królikowski, jak i Baron dość szybko znaleźli sobie kolejne partnerki.

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski

Julia Wieniawa to młoda aktorka i zarazem prawdziwa bizneswoman. Swoje pierwsze role filmowe zagrała już w wieku kilkunastu lat. Jej związek z Antonim Królikowskim miał miejsce w czasie wzrostu jej popularności i rozwoju kariery. Nic więc dziwnego, że para przykuwała uwagę mediów, a Julia zyskiwała coraz większą rozpoznawalność.

Po raz pierwszy pokazali się razem w 2017 roku. Wspólnie uczestniczyli w imprezach i pozowali na ściankach. Mimo różnicy wieku wynoszącej 10 lat para dobrze się dogadywała. Dlatego ich rozstanie było dużym zaskoczeniem dla mediów i ich fanów.

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski rozeszli się w zgodzie w 2018 roku, nie podając oficjalnej przyczyny rozstania. Julia Wieniawa w rozmowie z "Vivą" wspomniała:

"Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie. [...] Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać. Jestem przy nim bardzo otwarta, a on przede mną. Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi".

Później Julia związała się z Aleksandrem Baronem. Natomiast Antoni zaczął się spotykać z Kasią Dąbrowską, a potem z Joanną Opozdą.

Baron i jego kobiety

Zanim Julia Wieniawa zaczęła się spotykać z Nikodemem Rozbickim, przez kilka miesięcy była w związku z gitarzystą, saksofonistą i kompozytorem, Aleksandrem Baronem.

Parę przyłapano w 2019 roku na randce. Ta relacja była jednak krótka (pół roku) i niezbyt udana. Aktorka stwierdziła, że choć muzyka nadal lubi, ich związek był pomyłką. Gdyby nie paparazzi, prawdopodobnie w ogóle nie kontynuowaliby znajomości.

Aleksander Milwiw-Baron zasłynął w mediach nie tylko jako muzyk, ale i bawidamek. Na swoim koncie ma liczne romanse z kobietami polskiego show-biznesu. Obecnie jego wybranką jest modelka, Sandra Kubicka. Para regularnie wstawia na Instagram wspólnie zdjęcia, zapewniając fanów o swojej miłości.

Zanim juror "The Voice of Poland" związał się z Sandrą, jego partnerką była Blanka Lipińska, autorka popularnej powieści erotycznej "365 dni".

Blanka i Aleksander poznali się na początku 2020 roku. Ich romans był ogromnym zaskoczeniem i wzbudzał duże zainteresowanie mediów. Para chętnie pokazywała się razem w mediach społecznościowych. Nie szczędzili sobie czułości i miłosnych wyznań. Przez pewien czas nawet ze sobą mieszkali. Ostatecznie rozstali się po ośmiu miesiącach znajomości bez podania przyczyny. Blanka wydała na koniec oświadczenie dla mediów:

"Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie".

Baron spotykał się również z Olą Szwed, z którą rozstał się w 2013 roku. Powodem miała być zazdrość aktorki o inne kobiety. Gitarzysta nawet oświadczył się już dwa razy - Katarzynie Grabowskiej i Czarinie Russel. Do żadnego ślubu jednak nie doszło.

Muzyk był także podejrzewany o romans z Edytą Górniak, z którą współpracował na planie "The Voice of Poland". Ta jednak stanowczo zaprzeczyła pogłoskom.

Baron przez pewien czas miał się także spotykać z Joanną Opozdą. Ta relacja okazała się jednak przelotnym romansem, który dość szybko się skończył. Serce Asi skradł inny członek zespołu Afromental, Wojtek Łozowski. Ten związek też nie przetrwał.

Co ciekawe, kilka lat później Joanna została żoną Antka Królikowskiego, czyli pierwszego chłopaka Julii Wieniawy, z którą w 2019 roku spotykał się Aleksander Baron.

Wielki ślub i głośne rozstanie Królikowskiego i Opozdy

Zarówno Joanna Opozda, jak i Antek Królikowski mają na swoim koncie liczne podboje miłosne. Swój związek potwierdzili w lipcu 2020 roku. Po pięciu miesiącach niestety się rozstali. Postanowili jednak zawalczyć o uczucie i od lutego następnego roku znów byli razem.

Pobrali się 22 sierpnia 2021 roku. Niestety nie udało im się utrzymać daty i miejsca ceremonii w tajemnicy, dlatego ślub stał się wydarzeniem medialnym. W lutym 2022 roku na świat przyszedł ich syn, Vincent.

Jak się okazało, stałość w uczuciach nie była mocną stroną Antoniego. Aktor zdradził żonę, gdy ta była jeszcze w ciąży. Jego kochanką okazała się... sąsiadka.

Joanna i Antek rozstali się w atmosferze skandalu. Małżonkowie zaczęli publicznie wytykać sobie błędy i oskarżać o kłamstwa. Aktorka zarzucała mężowi zdradę, brak zainteresowania dzieckiem i niepłacenie alimentów, a aktor oskarżył żonę o utrudnianie kontaktu z synem, wykorzystywanie jego wizerunku w mediach i manipulację faktami.

Ostatecznie Joanna została sama z dzieckiem i złożyła papiery rozwodowe. Aktor natomiast cieszy się życiem z nową ukochaną.

Życzymy zażegnania konfliktów i powodzenia w miłości!

Zobacz też:

Julia Wieniawa wije się w seksownej bieliźnie. Opublikowała sesję prosto z łóżka

Królikowski wyznał, że nie mieszał z żoną. Opozda: "Pinokio"

Antek Królikowski opowiedział o swojej chorobie. Co za wyznanie

Sandra Kubicka - kim jest jedna z najseksowniejszych kobiet na świecie?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy