Reklama

Reklama

Reklama

Miłość Kajry i Sławomira nie zakwitła w Zakopanem, a w USA. Jakie są ich relacje 11 lat po ślubie?

Sławomir Zapała (39 l.) i Magdalena "Kajra" Kajrowicz (38 l.) to sprawnie funkcjonujący duet w świecie show-biznesu i w życiu prywatnym. Para podbiła serca słuchaczy utworami "Miłość w Zakopanem" czy "Weselny Pyton", które zna praktycznie każdy. Od 11 lat są szczęśliwym małżeństwem, a początek ich znajomości mógłby posłużyć za scenariusz do filmu!

Karja Sławomir studiowali w krakowskiej szkole teatralnej i tam też się poznali. Łączyły ich relacje koleżeńskie. "Sławomir był rok wyżej ode mnie w krakowskiej szkole teatralnej", powiedziała Magdalena Kajrowicz w rozmowie z "Faktem". Wtedy nie wiedzieli, że w przyszłości ich drogi znów się przetną.

Reklama

Sławomir i Kajra - jak się poznali?

Prawdziwe uczucie pojawiło się po latach, gdy niespodziewanie spotkali się w USA. Sławomir zainteresował się piękną kelnerką spotkaną w jednym z barów. Była to właśnie Kajra. Pikanterii tej sytuacji dodaje fakt, że Zapała nie poznał swojej koleżanki ze studiów!

Sama Kajra w opisuje ich spotkanie w następujący sposób:

Sławomir musiał być pod ogromnym wrażeniem swojej dawnej koleżanki ze studiów. Kajra w wywiadzie dodała: "Jako napiwek zostawił mi całą swoją tygodniową wypłatę. Przez kolejny tydzień przychodził do baru, żebym go karmiła". Ich miłość pięknie rozkwitła i para zdecydowała się na powrót do Polski.

Artystyczny duet otwarcie mówi o swoich uczuciach i pokazuje to w social mediach.

Sławomir i Kajra - przyjaźń i miłość

Kajra i Sławomir (posłuchaj!) po powrocie do Polski zacieśnili swoją relację. Doradzali sobie w sprawach sercowych i wzajemnie się wspierali. Mieli ze sobą bardzo częsty kontakt, bo poza przyjaźnią łączyła ich także praca.

Pewnego dnia zrozumieli, że to prawdziwa miłość i nie mogą żyć bez siebie: "To był jeden moment, kiedy zrozumiałam, że to jest człowiek, z którym spędzę resztę życia i będę miała z nim dzieci", powiedziała Kajra w rozmowie z Izabelą Janachowską.

Małżeństwo uwielbia spędzać ze sobą czas, co zauważyć można na Instagramowych profilach Kajry i Sławomira.

Sławomir oświadczył się Kajrze po Nowym Roku w towarzystwie całej rodziny. Już rok później powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Wesele odbyło się w górskiej miejscowości Koninki, co było spełnieniem jednego z marzeń pary. Na uroczystość przyjechało 120 gości, którzy wspólnie z młodą parą świętowali aż przez 7 dni!

Sławomir i Kajra - o miłość trzeba walczyć!

Kajra i Sławomir wyglądają na idealne małżeństwo. Jednak nie ukrywają, że ich związek miewał trudne chwile. Wspólne rozmowy zawsze łagodziły sytuację i udawało się im przezwyciężyć problemy. Para pielęgnuje swoje uczucia i należy do grona osób, które zamiast się rozstać, wolą walczyć o siebie nawzajem. Dzięki temu tworzą związek oparty na zaufaniu i przyjaźni.

Na łamach Pomponika Kajra wyznała:

Sławomir przyznał, że zarówno w ich pracy twórczej, jak i w małżeństwie rządzą emocje. Oczywiście zdarzają się nieporozumienia i kłótnie, które pojawiają się przy okazji pracy nad muzyką. 

Sławomir i Kajra - jak utrzymać udane relacje?

W pewnym momencie małżeństwo chciało realizować się artystycznie, co doprowadziło do stworzenia projektu muzycznego. Dzisiaj wiemy, że była to doskonała decyzja. Sławomir jest jedynym artystą w Polsce, który został wyróżniony poczwórną diamentową płytą. Sukcesy dodatkowo budują dobre relacje w związku, a parze udaje się znaleźć złoty środek pomiędzy pracą i życiem prywatnym.

Sekret na udany związek Kajry i Sławomira?

Małżeństwo jest w tej kwestii bardzo zgodne: "To jest to, co Magdalena mówi, że to przyjaźń. My lubimy ze sobą pracować. To nam pomaga, a poza tym dla mnie to są takie prozaiczne rzeczy, które trzeba zrobić. Nie ma czasu na gwiazdorzenie, na wodę sodową" wyjaśnił Sławomir w programie Izabeli Janachowskiej. 

Kajra dodała od siebie: "Uczyliśmy się siebie nawzajem dosyć długo, ale też nie z zamierzeniem, że będziemy siebie zmieniać tylko braliśmy siebie z całym inwentarzem".

Małżeństwo Kajry i Sławomira nadal kwitnie. Parze życzymy dalszych sukcesów zarówno w życiu scenicznym, jak i prywatnym!

Zobacz też:

Maffashion i Sebastian rozstali się. Influencerka potwierdza: "W planie było powiedzenie tego wspólnie"

Tomasz Lis dalej nęka Renatę Kim. Nie uwierzycie, do czego się posunął

Paulina Młynarska murem za Renatą Kim. "Muszę, bo się uduszę!"

Jacek Jelonek, czyli pierwszy polski "Prince Charming" zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sławomir Zapała | Kajra

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy