Reklama

Reklama

Reklama

Sławomir i Kajra szczerze o swoim 7-dniowym weselu. "Nie zamierzamy tego więcej powtarzać!"

Sławomir i Kajra to zgrana para nie tylko na scenie, ale też i w życiu prywatnym. Ich piosenki są hitami wielu wesel, a sami artyści wielokrotnie występowali na ślubnych przyjęciach. Muzycy powiedzieli sobie "tak" 11 lat temu, jednak nadal nie mogą zapomnieć hucznego wesela, które trwało... Tydzień! Jak wyglądał ślub Sławomira i Kajry?

Sławomir i Kajra szczerze o swoim 7-dniowym weselu. "Nie zamierzamy tego więcej powtarzać!"

Sławomir i Kajra poznali się wiele lat temu przypadkiem w Stanach Zjednoczonych. Muzyk zagadał Magdalenę Kajrowską, która była kelnerką w restauracji. Później okazało się, że oboje kojarzą się z korytarzy krakowskiej szkoły teatralnej, którą oboje ukończyli. Najpierw połączyła ich przyjaźń, a niedługo później zakochali się w sobie bez pamięci.

Para opowiedziała Jastrząb Post o szczegółach jednego z najważniejszych dni w ich życiu. Sławomir i Kajra pobrali się 3 sierpnia 2011 roku. Ich wesele odbyło się nietypowo, w środę, i trwało aż tydzień. Zakochani mieli trudności ze znalezieniem sali, orkiestry i operatora, który nagra uroczystość, dlatego wybór niepopularnego dnia okazał się w tym przypadku strzałem w dziesiątkę. Parze bardzo zależało na tym, by uroczystość odbyła się w gronie najważniejszych dla nich osób, więc goście przybyli nawet ze Szwajcarii.

Reklama

Kontrowersje wśród weselników często budzi kwestia prezentów, których młodzi spodziewają się od gości. Od pewnego czasu sporo w sieci mówi się o tym, ile pieniędzy powinno pojawić się w kopercie. Dla artystów kwestia finansowa nie była w ogóle istotna, bo zależało im aby spotkać się z przyjaciółmi i razem świetnie się bawić.

Zobacz też:

Festiwal w Opolu 2022. Zdjęcie z Brzozowskim za 500 zł? Sławomir komentuje: "U nas jest opcja free photo po koncertach"

Mata i skandale: ciągłe problemy z policją i narkotykami?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sławomir Zapała | Kajra

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy