Reklama
Reklama

Kim jest Leon Myszkowski, syn Justyny Steczkowskiej?

Justyna Steczkowska (50 l.) i jej mąż Maciej Myszkowski (49 l.) wzięli ślub już ponad 20 lat temu, a pod koniec 2018 roku odnowili przysięgę małżeńską. Owocem ich miłości jest trójka dzieci: Helena (9 l.), Stanisław (17 l.) i dorosły Leon (22 l.), z którym artystka wiąże ogromne nadzieje – zarówno rodzinne, jak i muzyczne!

Kim jest Leon Myszkowski?

Leon jest najstarszym dzieckiem Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego. Urodził się 1 września 2000 roku.

Karierę w social mediach rozpoczął już jako nastolatek. Najpierw interesował się kuchnią. W 2016 roku wydał książkę kucharską pod tytułem "Kuchnia Leona". Szybko poczuł jednak, że życie szykuje dla niego coś innego. Poszedł w ślady mamy i zajął się muzyką.

Jego profil na Instagramie (@leon_myszkovsky) obserwuje ponad 30 tysięcy osób. Jak sam o sobie pisze, jest Dj-em i organizatorem eventów. Oprócz szczegółów z życia zawodowego dzieli się także zdjęciami z podróży, fotografiami ukochanej, ale i współpracami reklamowymi. Warto wiedzieć, że 31 grudnia 2022 roku wystąpi u boku mamy podczas specjalnego koncertu w Zakopanem.

Reklama

Leon wykorzystuje swoje talenty również we współpracy z Michałem Harasimiukiem. Tworzą duet DOUBLE LOUD3RS (na Instagramie można znaleźć ich pod nazwą @doubleloud3rs).

Chłopak nie chce, by oceniano go przez pryzmat karier członków jego rodziny. W wywiadzie dla "Pudelka" odpowiedział na zarzuty dotyczącego tego, że wszystko zawdzięcza swojej popularnej mamie:

"Zaczynałem tak jak każdy normalny DJ, grając na urodzinach i czterdziestkach. I tak pewną drogę zawsze trzeba przejść. Czasem jest ona krótsza, czasem dłuższa. W moim wypadku pewnie była krótsza. To nie ot tak się pojawiło. Swoje trzeba zrobić i odbębnić".

Leon Myszkowski bierze ślub?

Leon, pomimo młodego wieku, rozwija nie tylko karierę, ale i zaangażował się w poważny związek. Jego partnerka Ksenia jest o 4 lata starsza, jednak nie wydaje się to być przeszkodą.

Podczas gdy zakochani cieszą się sobą, Justyna nie ukrywa, że czeka na wnuki. Mimo to nie ma zamiaru naciskać na młodych.

"Bardzo bym chciała zostać babcią! Syn się nie spieszy, nie dziwię się. Jak człowiek podejmuje decyzję, żeby być rodzicem, to powinien być świadomy tego, z czym to się wiąże" - powiedziała w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN".

Biznes dziewczyny Leona

Dziewczyna Leona może pochwalić się własnymi osiągnięciami. Jest z wykształcenia kosmetologiem i rozwija własny biznes. Działa też aktywnie w social mediach.

Ponieważ wielu odbiorców zarzucało jej, że spotyka się z młodszym DJ-em jedynie dla pieniędzy, Ksenia nagrała popularny, prześmiewczy filmik, w których odpiera te zarzuty, informując, że pod względem finansowym... radzi sobie lepiej od niego! Trudno się nie zgodzić, że dziewczyna jest kreatywna, odważna i nie boi się bronić swoich przekonań!

Instagram dziewczyny prężnie się rozwija. Można śledzić ją pod nazwą @kseniyango.

Utalentowane dzieci Justyny Steczkowskiej

Oprócz Leona, Justyna i Maciej mają jeszcze dwójkę młodszych dzieci, Helenę i Stanisława. Dziewczynka pokazała się już publicznie, reklamując zaprojektowaną przez Justynę kolekcję ubrań dla dzieci.

"Kochani, dla każdej mamy dzieci są jej największym skarbem, inspiracją i prawdziwymi nauczycielami życia. Też jestem mamą »Naszej Boskiej Trójki«" - napisała Justyna na swoich social mediach, podsumowując akcję promocyjną i pokazując, jak ważna jest dla niej dobra relacja z dziećmi.

Talenty przejawia też syn, Stanisław. Wystąpił razem z mamą podczas koncertu Fundacji Polsat "Jesteśmy dla Dzieci", gdzie akompaniował jej na fortepianie do piosenki "Moon River" znanej z filmu "Śniadanie u Tiffany'ego".

Z powodu swojego talentu młodszy syn wokalistki bywał już niejednokrotnie porównywany do dziadka. Ojciec Justyny był bowiem założycielem chórów, pedagogiem i animatorem kultury o wyjątkowo dobrym słuchu.

Niebanalne talenty każdego z dzieci, a także odwaga w prezentowaniu się przed publicznością pokazują, że pociechy odziedziczyły po mamie to, co najlepsze.

Zdecydowanie warto śledzić dalsze kroki całej trójki, a szczególnie najstarszego syna Leona, którego kariera rozwija się w wyjątkowo szybkim tempie! Czy trzymacie za niego kciuki?

Zobacz także:

Justyna Steczkowska może być dumna. Syn robi karierę w branży muzycznej!

Leon Myszkowski o relacji z synem Górniak. Skomentował konflikt pomiędzy ich mamami!

Leon Myszkowski komentuje sensacyjne plotki o wczesnym ojcostwie. "Trzeba mieć plan"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Leon Myszkowski | Justyna Steczkowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy