Reklama
Reklama

Doda szuka partnera w show. A co z jej byłymi? Haidar i Majdan żyją w szczęśliwych związkach

Emil Haidar (41 l.), Zosia Ślotała (32 l.), Radosław Majdan (50 l.) i Małgorzata Rozenek (44 l.) to grupa mniej lub bardziej powiązanych ze sobą osób. Co jednak łączy ich wszystkich? Zarówno Radosław Majdan, jak i Emil Haidar byli związani z Dorotą Rabczewską (38 l.). Obecnie obaj żyją w szczęśliwych związkach, czego nie można powiedzieć o Dodzie. Po dwóch małżeństwach, z których każde trwało trzy lata, intensywnie szuka teraz męża poprzez wyprodukowany dla niej program telewizyjny. W tym artykule przyjrzymy się bliżej całej sytuacji i przypomnimy sobie, jak wyglądały poprzednie związki Doroty Rabczewskiej.

Dorota Rabczewska - nadal samotna

Dorota Rabczewska słynie ze swojej kontrowersyjności. Nikt nie może zarzucić jej stałości w uczuciach. Wielokrotnie wchodziła w związki z osobami mniej lub bardziej powiązanymi ze światem mediów, jednak każdy z nich kończył się niepowodzeniem.

Obecnie trzydziestoośmiolatka jest gwiazdą programu poświęconego szukaniu dla niej partnera, w której bierze udział także psycholog. O tym, czy uda znaleźć jej się kolejnego "tego jedynego", dowiemy się za jakiś czas. Jednak na to, czy będzie to związek do końca życia, przyjdzie nam poczekać długie lata, ponieważ to zweryfikuje, jak zwykle, czas.

Reklama

Urywki jej poszukiwań możecie śledzić na Instagramie!

Rabczewska - Majdan - Rozenek

Pierwszy mąż Doroty Radosław Majdan żyje od lat w szczęśliwym związku z Małgorzatą Rozenek. Możemy całkiem szczegółowo śledzić ich losy, ponieważ dużo dzieje się na ich kontach społecznościowych. Poza tym para lubi razem występować w telewizji, gdzie dzieli się swoimi przemyśleniami na temat wspólnego życia. Ale od początku.

Radosław Majdan i Dorota Rabczewska zaczęli spotykać się w 2002 roku, kiedy Doda występowała w popularnym wtedy reality-show "Bar", a Majdan był cenionym piłkarzem klubu sportowego "Wisła Kraków". Radek zdobył jej numer i tak rozpoczęła się ich wielka miłość.

Oboje bardzo szybko zauważyli, że są zdolni do spieniężenia swojego związku, ponieważ obiektywy po prostu ich kochały. Zaczęli więc wspólnie pozować, sprzedawać materiały ze swoich wakacji i zostali okrzyknięci przez media polskimi Beckhamami. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu, a zdrady Radosława nie pomogły w ustabilizowaniu sytuacji. Rozwiedli się w 2008 roku.

Po rozwodzie nastąpił ciąg wzajemnego obrzucania się błotem w mediach, choć w pewnym momencie ich stosunki nieco się ociepliły. Media miały nawet cień nadziei, że kochankowie może spróbują raz jeszcze, jednak niestety (a może i "stety") - Radosław Majdan poznał i zakochał się w Małgorzacie Rozenek, z którą jest do tej pory. Od tamtego czasu stosunki pomiędzy byłymi małżonkami są bardzo chłodne.

Zarówno Dorota Rabczewska, jak i Małgorzata Rozenek nie są do siebie pozytywnie nastawione. Można nawet powiedzieć, że darzą się wzajemną niechęcią. Co jakiś czas można zaobserwować, jak szydzą z siebie za pośrednictwem mediów społecznościowych lub podczas wywiadów. Nie widzimy tu więc szans na pojednanie.

Małgorzata Rozenek-Majdan lubi chwalić się zdjęciami szczęśliwej rodziny, którą stworzyła razem z Radkiem. Widać, że to małżeństwo, chociaż już trzecie, wyszło Majdanowi na dobre. Ale jak mówią — do trzech razy sztuka.

Rabczewska - Haidar - Ślotała

Dorota Rabczewska spotykała się z Emilem Haidarem od końca 2014 roku, jednak na początku para zdawała się to ukrywać. Stopniowo, po kilku miesiącach, zaczęli jednak dzielić się wspólnymi zdjęciami. Przez długi czas wyglądali na bardzo zakochanych w sobie i nic nie wskazywało na to, by ich związek skończył się w sądzie. W lipcu 2015 doszło nawet do zaręczyn, jednak w połowie jesieni tego samego roku ich związek rozpadł się w drobny mak.

Jak się okazało, na tym się nie skończyło. Przez kolejne lata toczyli ze sobą batalie sądowe. Najpierw Haidar zażądał zwrotu pierścionka zaręczynowego, a następnie oskarżył Dodę o porysowanie swojego samochodu. Później do sądu wpłynęła kolejna skarga przeciwko artystce, w której Haidar oskarża ją i jej byłego już męża, Emila Stępnia, o szantażowanie go wraz z grupą znajomych seks-taśmami.

Obecnie Emil Haidar żyje w szczęśliwym związku. Jest ojcem, o czym poinformowała celebrytka Zosia Ślotała, żona brata Emila - Kamila. Tworzy z nim szczęśliwy związek od 2014 roku. Na temat związku Haidara i Rabczewskiej Ślotała miała wypowiedzieć się dość dyplomatycznie.

"W życiu Emila to ogromna rewolucja. I w końcu dobra energia i fajny, spokojny czas dla niego i jego partnerki" - dowiadujemy się z portalu Jastrząb Post.

Poszukiwania Dody

A co z Dorotą Rabczewską? Jej związek z Emilem Stępniem był najbardziej tajemniczy i nawet po rozwodzie piosenkarka postanowiła zbytnio o nim nie opowiadać.

Po kolejnym rozwodzie, tym razem z Emilem Stępniem, zaczęła szukać miłości poprzez media, co pasuje do jej charakteru skandalistki i osoby, która lubi stawiać się w centrum uwagi.

Czas pokaże, czy program "Doda. 12 kroków do miłości" przyniesie jakiś skutek. Jak na razie odnotowuje całkiem niezłą oglądalność i mnóstwo oglądających zastanawia się, jak skończą się jej miłosne poszukiwania. My życzymy jej jak najlepiej, jednak przede wszystkim mamy nadzieję, że w końcu zazna długoletniego spokoju przy ukochanym.

To, co wydaje się odróżniać Dodę od jej byłych partnerów, to przebojowość. Wygląda na to, że zarówno Radek, jak i Emil wolą nieco spokojniejsze życie niż to, które prowadzi Dorota.

Zobacz też:

Doda ostro wypowiedziała się o byłym partnerze! "To musi psychiatra stwierdzić"

Doda i Majdan byli jedną z najbarwniejszych par w show-biznesie. Oto, dlaczego im nie wyszło

Małgorzata Rozenek-Majdan tłumaczy się z retuszu. "Wystarczy dobre światło, piękne tło"

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama