Reklama

Reklama

Reklama

Beata Tadla i Jarosław Kret rozstali się z hukiem na oczach całej Polski! Dlaczego im nie wyszło?

Beata Tadla (46 l.) i Jarosław Kret (58 l.) przez pięć lat sprawiali wrażenie idealnej pary show-biznesu. Dwie silne osobowości i telewizyjne gwiazdy. Ich rozstanie było jedną z najgłośniejszych informacji. Jak do tego doszło?

Beata Tadla urodziła się 14 czerwca 1975 roku w Legnicy. Jest polską dziennikarką radiową i telewizyjną oraz prezenterką. Natomiast Jarosław Kret urodził się 4 grudnia 1963 roku w Warszawie. Jest polskim prezenterem pogody, dziennikarzem i fotoreporterem.

Początek miłości Beaty i Jarosława

Związek dziennikarki i prezentera miał swoje wzloty i upadki. Para poznała się w 2013 roku, kiedy to Jarosław zainteresował się koleżanką z pracy. Warto wspomnieć, iż wtedy oboje pracowali w TVP, ona w głównym wydaniu "Wiadomości", a on jako prezenter pogody. Beata początkowo niechętnie podchodziła do zalotów, ale ostatecznie poddała się jego czarowi. Pierwszy raz pojawili się razem na "Wielkim Teście Wiedzy Ekonomicznej", a później przyszli na rozdanie "Telekamer".

Reklama

Para po czasie zamieszkała razem i często dementowała plotki na temat kryzysu ich związku. 

Początek problemów w związku Beaty Tadli i Jarosława Kreta

Problemy rozpoczęły się wraz z początkiem zmian w TVP. Po kilku miesiącach Beata i Jarosław znaleźli pracę w telewizji NOWA TV. Ona prowadziła główne wydanie "24 godzin", a on prezentował pogodę.

W 2018 roku przyjęli propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami" w Polsacie. Kilka tygodni przed rozpoczęciem programu para udzieliła wywiadu dla "Vivy", w którym dało się wyczuć, że coś jest nie tak. Z wypowiedzi dziennikarki wynikało, że czuje się niedoceniona, zaś Jarosław na pytanie o ślub odpowiedział:

"Problem polega na tym, że my już żyjemy w świecie, w którym zmierzamy do bardzo dużego równouprawnienia, gdzie kobieta jest na równej pozycji z mężczyzną. W związku z tym zawieranie ślubów jest bez sensu. Tak jak przyjmowanie nazwiska męża. Jak by to brzmiało: Beata z domu Tadla, Kretowa?".

Jarosław Kret tuż przed tanecznym debiutem w "Tańcu z gwiazdami" w trakcie rozmowy z dziennikarzem Faktu stwierdził:

"Ja mam swój własny dom na warszawskiej Starówce, Beata ma swój gdzie indziej. Nie chcę wnikać w szczegóły i o tym opowiadać, ale tak wygląda nasze życie. Każdy z nas ma swoje" - wyznał.

Koniec związku dziennikarki i prezentera pogody

Beata Tadla i Jarosław Kret zakończyli swój związek wiosną 2018 roku. Ich rozstanie było gorącym tematem w mediach, głównie z tego powodu, że brali udział w tej samej edycji "Tańca z gwiazdami". Byli partnerzy, weszli w kolejne związki, Beata spotykała się z biznesmenem Rafałem. Natomiast o Krecie krążyły słuchy, że spotykał się z finalistką programu "MasterChef".

Związek Beaty i Rafała zakończył się po ponad roku. Powodem tego rozstania miało być życie pary na odległość. W 2021 roku dziennikarka poślubiła Michała Cebulę, biznesmena.

Tadla o rozstaniu z Kretem

W rozmowie z Marcinem Cejrowskim Beata Tadla mówiła o uczuciu łączącym ją z Jarosławem Kretem. Na pytanie na temat tego, na jakim etapie jest ich relacja, odpowiedziała:

"Dlaczego jego nie zapytasz? Dlaczego uważasz, że to interesujące? (...) Jak człowiek jest szczęśliwy, to się tym dzieli".

Po informacjach na temat ich rozstania na Kreta spadła fala krytyki. Chyba nie ma się co łudzić, że jeszcze kiedykolwiek będzie im ze sobą po drodze...

Zobacz też:

Beata Tadla w seksownym kostiumie kąpielowym

Beata Tadla i Jarosław Kret czekają na wyrok

Jarosław Kret wytoczył Beacie Tadli sprawę w sądzie?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Tadla | Jarosław Kret

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy