Reklama
Reklama
Tylko u nas

Jarosław Kret wytoczył Tadli sprawę w sądzie? Prezenter: nie komentuję

Tygodnik "Dobry Tydzień" podaje, że Jarosław Kret (58 l.) wytoczył swojej byłej partnerce Beacie Tadli (46 l.) sprawę w sądzie. Skontaktowaliśmy się z prezenterem, by mógł odnieść się do medialnych doniesień. "Nie rozmawiam na temat swojego życia prywatnego" - powiedział nam. Podobnie Beata Tadla. O co tak naprawdę chodzi?

Jarosław Kret i Beata Tadla spotkają się w sądzie?

Beata Tadla i Jarosław Kret przez prawie pięć lat byli parą. Planowali wspólną przyszłość, kupili razem dom pod Warszawą. Ich związek nieoczekiwanie zakończył się tuż przed startem "Tańca z gwiazdami", w którym oboje wzięli udział.

Na prezentacji ramówki Polsatu pogodynek wyznał dziennikarzom, że rozstał się z Beatą i "każdy ma swoje życie". Tadla dowiedziała się o tym od jednego z reporterów i nie kryła łez. To był dla niej szok. Nie przypuszczała, że takie słowa padną z ust partnera.

Reklama

Rozważała rezygnację z uczestnictwa w show, Jan Kliment przekonał ją jednak, że razem mają szansę wygrać program, co też się stało.

Dzisiaj byli partnerzy nie mają ze sobą kontaktu. Jeden z tygodników podaje, że Jarosław Kret postanowił pozamykać stare sprawy i odzyskać pieniądze zainwestowane w dom, w którym planował z Beatą przyszłość.

Jarosław Kret: nie komentuję

Chodzi o segment w warszawskim Wawrze za około 900 tys. złotych, który Tadla i Kret kupili kilka lat temu, będąc jeszcze razem.

Według informacji tygodnika prezenter chce odzyskać pieniądze zainwestowane w dom, dlatego kilka miesięcy temu wytoczył byłej partnerce sprawę w sądzie.

Skontaktowaliśmy się z Jarosławem Kretem z prośbą o komentarz do medialnych doniesień. Nie chciał jednak rozmawiać na ten temat.

Podobnie Beata Tadla. Dziennikarka stwierdziła, że zajmuje się teraz inną wojną, jest "w zupełnie innych emocjach i nie będzie rozmawiać o pierdołach".

Zobacz też:

Tadla dumna z syna. Pomaga uchodźcom

Tadla zdradza przepis na udane małżeństwo

Królikowski przyłapany pod domem Opozdy. I to z kim!

Białoruskie wojsko w Ukrainie? Łukaszenko zabrał głos

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Kret | Beata Tadla
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy