Reklama
Reklama

Jarosław Kret potwierdza. Jego partnerka Karina wyprowadziła się z Warszawy

Trudne chwile w związku Jarosława Kreta (57 l.) i Kariny Zuchory (31 l.). Zakochani przechodzą przymusową rozłąkę. Kilka tygodni temu ukochana pogodynka wyprowadziła się z Warszawy i zamieszkała w Trójmieście, gdzie podjęła pracę. Jarek potwierdza, że istotnie młodsza partnerka obecnie żyje z dala od niego. Jego słowa brzmią dość tajemniczo.

Przeszło rok temu Jarosław Kret publicznie wyznał, że cierpi na depresję. "Uciekał od rzeczywistości, uciekał z domu, uciekał od ludzi, od najbliższych", sytuacja robiła się coraz bardziej dramatyczna.

W końcu jeden z przyjaciół zaprowadził go na terapię. I wtedy Kret zaczął powoli odbijać się od dna. Mógł swobodnie porozmawiać o swoich kłopotach w pracy oraz problemach finansowych i przepracować temat relacji z bratem, z matką i byłą partnerką, Beatą Tadlą.

Teraz jest już w innym momencie swojego życia, dużo szczęśliwszym.

Reklama

Jarek Kret znów zakochany. Kim jest Karina?

Na początku bieżącego roku okazało się, że od jakiegoś czasu Kret pozostaje w związku. To właśnie ukochana pomogła przejść prezenterowi trudny czas, gdy chorował na COVID-19. Jarosław wyjawił, że wykazała się wielką troską o niego i gotowała mu leczniczy rosół.

Okazało się, że ową troskliwą kobietą u boku Kreta jest Karina Zuchora, która niegdyś brała udział w popularnym show kulinarnym, "MasterChef". Pojawiły się plotki, że zakochani nie wykluczają ślubu.

Jarosław Kret był już żonaty. W latach 1993-1996 jego żoną była dziennikarka, Edyta Mikołajczyk. Później spotykał się jeszcze z Agatą Młynarską, producentką Małgorzatą Kosturkiewicz, z którą ma syna Franka oraz z Beatą Tadlą, z którą tworzył parę przez 5 lat. Obecnie jest szaleńczo zakochany w Karinie.

Partnerka Kreta wyprowadziła się z Warszawy

Teraz okazuje się, że związek Jarka i Kariny napotkał pewne problemy. Para znosi przymusową rozłąkę. Karina wyprowadziła się z Warszawy, gdzie przecież nadal mieszka pogodynek, i zamieszkała w Trójmieście. Wszystko przez to, że Zuchora dostała intratną propozycję pracy - jako szef restauracji w luksusowym trójmiejskim hotelu.

Kret, zapytany o tę sytuację, odpowiada tajemniczo.

Nie chce zdradzić, czy rozłąka wpływa na temperaturę ich związku. Natomiast pewnym jest, że na tę chwilę on i Karina muszą odłożyć plany o wspólnej codzienności na później.

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Kret
Reklama
Reklama
Reklama