Reklama
Reklama

Tadla zdradza przepis na udane małżeństwo! Świętuje pierwszą rocznicę ślubu

Beata Tadla (46 l.) znalazła nową miłość. W lutym zeszłego roku poślubiła mężczyznę, z którym bardzo wiele ją łączy. W rozmowie z "Super Expressem" zdradziła swój przepis na udane małżeństwo!

Beata Tadla po raz trzeci wyszła za mąż. Tym razem wybranek jej serca to biznesman, Michał Cebula. Jak ustalił "Super Express", mężczyzna jest wiceprezesem zarządu ds. pracowniczych w znanej spółce skarbu państwa, Enea Operator.

Zakochani zdecydowali się zorganizować uroczystość w lutym zeszłego roku, mimo szalejącej pandemii koronawirusa, a w podróż poślubną wybrali się na Malediwy.

Beata Tadla zdradza receptę na udane małżeństwo

Wygląda na to, że sławna para odkryła przepis na udane małżeństwo. Z okazji rocznicy ślubu dziennikarka zamieściła w sieci wyjątkowy filmik, w którym znalazły się ich wspólne, niepublikowane dotąd zdjęcia.

Reklama

Okazuje się, że Beata i Michał pochodzą z takich samych rodzin - kochających, wspierających i skromnych. Co jeszcze ich łączy?

To również podobne poczucie humoru, zainteresowania, gust kulinarny czy sposób spędzania wolnego czasu. Gwiazda przyznaje, że mogłaby wymieniać tak jeszcze bardzo długo.

Zobacz też:

Justyna Steczkowska popłakała się w trakcie wywiadu. O co ją zapytano?

Była więźniarka z Auschwitz na TikToku opisuje piekło: "Cud, że żyję"

Viki Gabor broni Malika Montany. "Może tworzyć, o czym chce"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Tadla
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy