Jolanta Kwaśniewska olśniła na gali. Za jej stylem podążyły inne gwiazdy
W poniedziałek zorganizowano ekskluzywną imprezę "Jubileuszowy Koktajl Twojego Stylu" na którym pojawiła się plejada gwiazd - aktorki, piosenkarki, celebrytki i wszelkie osobistości. Jednak największe zainteresowanie przyciągnęła jak zawsze była pierwsza dama, Jolanta Kwaśniewska.
Jolanta Kwaśniewska olśniła na gali magazynu "Twój Styl", ale to nic nowego. Była pierwsza dama od lat pokazuje, że skromność i elegancję da się połączyć w jedno. Tym razem przeszła jednak samą siebie. Czy Marta Nawrocka kiedykolwiek dogoni Jolantę w kwestii stylu? Przekonamy się o tym już za dwa miesiące.
"Jubileuszowy Koktajl Twojego Stylu" to wydarzenie, które łączy w sobie elegancję i modę. Organizowane z okazji ważnego jubileuszu, jest doskonałą okazją do świętowania stylu, kreatywności oraz spotkania ludzi, którzy cenią sobie wyjątkowy design i oryginalność.
Z okazji 35-lecia magazynu, pojawiły się liczne znane osobistości ze świata kultury, mediów i show-biznesu. Wśród gości znaleźli się między innymi:
Jolanta Kwaśniewska (laureatka nagrody Kobiety Roku 2024), Irena Santor, Agata Młynarska, Magdalena Cielecka, Natalia Kukulska, Ada Fijał, Bogna Sworowska, Anna Dereszowska, Dorota Soszyńska, Lidia Popiel, Kamila Szczawińska, Katarzyna Sokołowska, Dorota Goldpoint, Katarzyna Żak i wiele innych.
Jolanta Kwaśniewska odebrała podczas imprezy specjalne wyróżnienie, a Magdalena Cielecka wygłosiła laudację na jej cześć, wyglądając przy tym oszałamiająco. Irena Santor wyróżniała się czerwoną kreacją, podczas gdy wiele innych gwiazd postawiło na elegancką biel.
Zobacz też:
To dla Jolanty Kwaśniewskiej ważny dzień. Ma żal do córki o jedno
Nie wytrzymali ws. Nawrockiej. Nie do pomyślenia, za co ją krytykują
Ekspert nie ma wątpliwości ws. Marty Nawrockiej. To ją czeka