Reklama
Reklama

Zwolniona z TVP Joanna Kurska przerwała milczenie. Wyjawiła, co teraz planuje! W tle jej mąż Jacek Kurski!

Joanna Kurska (47 l.) odchodzi z TVP. Według naszych ustaleń 47-latka i Telewizja Polska rozwiązali umowę o pracę za porozumieniem stron. Okazuje się, że zaradna Joanna już ma na siebie pomysł. Wiemy, co będzie robić. Jej nowy zawód może niektórych zaskoczyć.

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się informacje, jakoby Joanna Kurska miała odejść z TVP. Okazuje się, że przedświąteczne plotki okazały się prawdą. 

Joanna Kurska odeszła z TVP

W środę 4 stycznia 2023 roku pojawiła się informacja o tym, że Joanna Kurska pojawiła się ostatni raz w pracy. Kobieta miała również wysłać do swoich współpracowników maila. Napisała w nim, że każdemu dziękuje za zaangażowanie w tworzenie programu oraz będzie pamiętać o wspaniałym czasie, który spędziła w TVP.

Reklama

"Kochani, w czwartek jestem ostatni dzień w pracy, zapraszam na pożegnanie po programie, chciałabym Was uściskać. To był wspaniały czas! Dziękuję i do zobaczenia. Joanna" - napisała w wiadomości Kurska.

Joanna Kurska ma już plan na siebie

Joanna Kurska po odejściu z TVP ma plan na siebie. Kobieta nie zamierza siedzieć w domu z założonymi rękami, tylko będzie od razu działać. Żona Jacka Kurskiego wyjawiła swoje dalsze kroki. W rozmowie z dziennikarzami "Faktu" opowiedziała wszystko ze szczegółami.

47-latka nie planuje na razie wyjechać z Polski. Kurska chce zająć się działalnością charytatywną, myśli nawet o założeniu własnej fundacji.

"Nie wyjeżdżam z Polski. Tak jak wcześniej mówiłam, zostaję z dziećmi w kraju. Chcę się teraz zająć działalnością charytatywną. Myślę też o założeniu swojej fundacji, która będzie wspomagała chore dzieci" - wyznała Joanna Kurska.

Dlaczego Joanna Kurska odeszła z TVP?

Joanna Kurska swoim odejściem wzbudziła ogromne emocje. W mediach pojawiły się informacje, jakoby to 47-latka sama złożyła wypowiedzenie. Były też plotki o tym, że TVP chce oczyścić stacje z Kurskich. Osoby blisko związane z Joanną twierdziły z kolei, iż jej zwolnienie miało być następstwem udziału córki Kurskich w spocie "Reklama dzieciom".

Tylko portal pomponik.pl otrzymał oficjalny komentarz stacji w tej sprawie.

Kariera Joanny Kurskiej

Joanna Kurska skończyła polonistykę na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyła również podyplomowe studia menadżerskie w Instytucie Organizacji i Zarządzania w Przemyślu. Z zawodu jest więc nauczycielką języka polskiego.

Od 2007 roku współtworzyła program "Na celowniku". Jednak po jakimś czasie odeszła z TVP i przeniosła się do Polsatu. Z kolei w 2016 roku wróciła do telewizji publicznej i została wiceszefem Biura Koordynacji Programowej, a następnie Dyrektorem Programowym. Była też związana ze stacjami radiowymi Eska oraz Super FM.

Zobacz też:

Były mąż Joanny Kurskiej nieźle namieszał. Oto prawda o skandalu z Sylwestrem Marzeń

Panika w zespole "Pytania na śniadanie"! Chodzi o Joannę Kurską...

Joanna Kurska komentuje plotki o swoim odejściu! Na Woronicza poruszenie...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Kurska | Jacek Kurski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy