Reklama

Reklama

Reklama

Żora Korolyov miał żonę. Krótko po rozwodzie związał się z piękną aktorką

Żora Korolyow zanim związał się z piękną Eweliną Bator, był w związku małżeńskim. Kim była jego pierwsza żona i ile miał dzieci?

21 grudnia do mediów trafiła smutna informacja o śmierci Żory Korolyova znanego z programu "Taniec z gwiazdami". Śmierć tancerza to ogromny wstrząs dla polskiego show-biznesu, bowiem mężczyzna miał zaledwie 34 lata. Choć wybitnego artystę żegna dziś wiele osób, z pewnością najbardziej przejmujący wpis należy do jego partnerki — Eweliny Bator. 

Związki Żory Korolyova

Żora Korolyov i Ewelina Bator tworzyli związek przez pięć lat. Aktorka była z ukochanym do ostatnich dni. 

Reklama

Jednak zanim tancerz poznał aktorkę, był związany z Anną Kuzniecovą, specjalistką trychologii. Kobieta często pojawiała się w telewizji w roli eksperta. Ich związek rozpoczął się w 2010 roku. Para zdecydowała się także pobrać, urządzając bardzo kameralną ceremonię. Parę miesięcy po uroczystości na świecie pojawiła się ich córka -  Sonia Sophie.

Po jakimś czasie do mediów jednak trafiła informacja o rozpadzie związku, którą potwierdziła Anna.

Tancerz nigdy oficjalnie nie skomentował rozstania, ale zawsze miał bardzo dobry kontakt z córką. Dziewczynka często gościła w mediach społecznościowych taty, a Żora wielokrotnie mówił, jak bardzo dumny jest z Sonii.

Żora Korolyov tuż po rozwodzie zaczął spotykać się z aktorką Eweliną Bator. Ich relacja stała się szybko bardzo medialny. Często pojawiali się wspólnie na wielu eventach i pozowali na ściankach. Nigdy jednak nie zdecydowali się sformalizować związku.

Zobacz też:

Czym objawia się zapalenie mięśnia sercowego? Na to zmarł Korolyov

Dominika Gwit pogrążona w żałobie! "To jakiś okrutny żart"

Ida Nowakowska zdradziła, co jej synek dostanie na święta!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Żora Korolyov

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy