Reklama
Reklama

Żona Adamczyka u boku Brada Pitta! Karolina Szymczak wyznała: "Mieliśmy ten kontakt fizyczny taki prywatny"

Karolina Szymczak, żona Piotra Adamczyka, podobnie jak mąż robi karierę w Hollywood. Pokazała trailer filmu, w którym gra z Bradem Pittem. Czy mąż nie obawia się, że Karolina występuje z jednym najbardziej pożądanych aktorów? "Jeśli miałabyś mnie dla kogoś zostawić kiedykolwiek w życiu, to może być tylko Brad Pitt" - usłyszała od męża Karolina, więc cieszy się, że ma zielone światło,

Karolina Szymczak, żona Piotra Adamczyka, która wspiera go w jego hollywoodzkiej karierze, nie spodziewała się, że sama dostanie rolę i zagra w filmie u boku Brada Pitta i Margot Robbie. W przyszłym roku na ekrany kin wejdzie film "Babylon", w reżyserii Damiena Chazella, zdobywcy Oscara za "La la Land". Szymczak będzie można zobaczyć w zaskakującej roli. 

Reklama

Karolina Szymczak zagrała z Bradem Pittem

Karolina Szymczak opowiedziała o swoim amerykańskim sukcesie w "Dzień Dobry TVN". Jeszcze w czasie pandemii wzięła udział w castingu do filmu "Babylon". Po jakimś czasie poproszoną ją, by nagrała casting jeszcze raz tylko po węgiersku.

"Bardzo im się to bardzo spodobało i dostałam tę rolę. Nie wiedziałam, że to będzie rola z Bradem Pittem, że ja rzeczywiście stanę z nim na planie i z nim zagram swoją rolę" - mówiła w programie śniadaniowym Karolina.

Aktorka i modelka bardzo dobrze wspomina współpracę z Bradem Pittem. Wyznała, jaki jest na planie i jak wspiera innych aktorów. 

"Na początku, jak się mieliśmy sobie przedstawić, to on był bardzo nieśmiały, bardzo się speszył. Wydaje mi się, że on taki po prostu jest. Po scenie mnie przytulił, więc i tak mieliśmy ten kontakt fizyczny taki prywatny i to było bardzo miłe" - zdradziła.

Szymczak jest pod wrażeniem, że tak wielka gwiazda Hollywood jak Pitt potrafi docenić pracę innych. Widzom opowiedziała o tym, jakie komplementy o swojej pracy usłyszała od aktora.

"Ja miałam rzeczywiście wyczerpującą scenę z nim i po tej scenie dostałam brawa od ekipy. Właśnie Brad Pitt podszedł do mnie, przytulił mnie i powiedział, że jest w ogromnym szoku, bo 33 lata pracuje w tym zawodzie i dawno nie widział takiego performance'u. To było bardzo dla mnie miłe" - mówiła Szymczak.

Na pytanie, czy jej mąż Piotr Adamczyk nie jest zazdrosny, o taką bliskość swojej żony z Bradem Pittem, Szymczak mówiła ze śmiechem, co usłyszała od męża:

"On mi powiedział jedną rzecz: "Jeśli miałabyś mnie dla kogoś zostawić kiedykolwiek w życiu, to może być tylko Brad Pitt", więc mam zielone światło."

Jesteście ciekawi, jak wypadła Karolina Szymczak w filmie? Pójdziecie do kina?

Zobacz też:

Historia miłości Piotra Adamczyka i Karoliny Szymczak: co połączyło najbardziej skrytą parę w polskim show-biznesie?

Piotr Adamczyk komentuje doniesienia o rozstaniu z Karoliną Szymczak

Piotr Adamczyk szczerze o ojcostwie. Żona mówi o tym głośno

Karolina Szymczak w nowej fryzurze. Zachwyca naturalnością?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Szymczak | Brad Pitt | Piotr Adamczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy