Reklama
Reklama

Karolina Szymczak w nowej fryzurze. Żona Piotra Adamczyka zachwyca naturalnością?

Karolina Szymczak (30 l.) od dwóch lat jest szczęśliwą żoną Piotra Adamczyka. Para niedawno zdecydowała się na zmianę adresu z polskiego na amerykański. To nie koniec zmian w życiu byłej modelki - Karolina zachwyciła nową fryzurą. Udana metamorfoza?

Żona Adamczyka przeszła metamorfozę. Karolina Szymczak nie jest już blondynką!

Piotr Adamczyk przeszedł drugą drogę, zanim spotkał Karolinę Szymczak. Młoda dziewczyna ponad cztery lata temu lata temu zawróciła w głowie aktorowi i od tamtej pory nie odstępują siebie ani na krok. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w totalnej tajemnicy, a o ślubie opowiedzieli kilka miesięcy po fakcie. Po sukcesie Piotra za oceanem i jego występie w produkcji z uniwersum Marvela, Piotrek i Karolina podjęli decyzję o wspólnej przeprowadzce do USA.

Reklama

To nie koniec zmian w życiu aktorki. Karolina niedawno zdecydowała się na metamorfozę i zmieniła kolor włosów na bardziej naturalny. Wcześniej przez wiele lat była blondynką - teraz cieszy się bardzo jasnym brązem.

Na swoim Instagramie pochwaliła się, że po raz pierwszy udało jej się dobrze porozumieć z fryzjerem i jest zadowolona z efektu, jak nigdy wcześniej. Dziewczyna zdradziła, że kosmetyki, jakich użyto w kalifornijskim salonie, do którego się udała były "cruelty free".

"Przestałam używać produktów testowanych na zwierzętach, ponieważ mój pies jest częścią mojej rodziny, a nie narzędziem do testowania. Możesz mieć świetną koloryzację, bez krzywdzenia niewinnych zwierząt. Możemy razem zmienić świat - napisała na swoich social mediach (tłum. własne).

Karolina Szymczak jest początkującą aktorką. Udało jej się pojawić w takich filmach jak  "Polityka", "Diablo. Wyścig o wszystko", czy ostatnio "To musi być miłość". Wcześniej Karolina była modelką, wystąpiła nawet na okładce amerykańskiego "Playboya".

Jak oceniacie zmianę wizerunku u Karoliny?

Zobacz też:

Alicja Tysiąc nie żyje. Przegrała walkę z COVID-19

Joanna Koroniewska-Dowbor z rodziną za granicą. Tam spędzą Boże Narodzenie!

Blanka Lipińska zachwyca się Olą Szwed na gali! "Nie mogę się napatrzeć!"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Szymczak | Piotr Adamczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy