Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Zofia Zborowska nie wytrzymała! "Nie będę odwalać się jak szczur na otwarcie kanału"

Zofia Zborowska po ostatnich zdjęciach, które obiegły media, nie zamierzała się powstrzymywać. W mocnych słowach odniosła się do ostatnich ujęć zrobionych przez paparazzi, gdy jadła zapiekankę.

Zofia Zborowska od kiedy tylko poinformowała media, że spodziewa się dziecka, fotoreporterzy nie opuszczają jej na krok. Choć aktora, jak sama mówi, nie przechodzi ciąży najlepiej, stara się nie rezygnować z pracy i być aktywna. Ostatnio jednak baczni paparazzi przyłapali ją podczas spotkania z Olą Domańską. Obie aktorki zajadały się zapiekankami, co nie uszło ich uwadze. Teraz Zofia komentuje opublikowane fotografie.

Zofia Zborowska odpowiada na zdjęcia fotoreporterów

Zofia Zborowska zdecydowanie należy do osób, które nie owijają słów w bawełnę. Aktorka często i otwarcie wyraża swoje zdanie, nie bacząc na słowa. Tak też się stało, gdy na jednym z portali pojawiły się jej zdjęcia podczas wcześniej wspomnianego posiłku. Zofia zamieściła obszerny post, a zdjęcie, jak je zapiekankę porównała z tym, gdy przygotowuje się do sesji. 

Reklama

Z pewnością Zofia Zborowska takim nastawieniem chce pokazać innym kobietom, że każda może mieć "gorszy dzień". Co więcej, naturalna stylówka także może być piękna. W końcu najważniejsze, jak czujemy się sami ze sobą. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Domańska | ciąża

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje