Zawadzka wypowiedziała się nt. Bagiego w "Farmie". Publicznie ogłosiła. "Trochę tym kierowałam" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Tola Polańska

Marcelina Zawadzka i Mikołaj "Bagi" Bagiński na osobnych zdjęciach. Oboje z uśmiechami na twarzach.
Marcelina Zawadzka i Mikołaj "Bagi" Bagiński.MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News; Mateusz Grochocki/East News/East NewsEast News

Zawadzka oceniła debiut Bagiego. Padły wymowne słowa

Bagi zrobił wrażenie na Zawadzkiej. Tym jej zaimponował

Bagi mógł liczyć na pomoc Zawadzkiej. "Trochę tym kierowałam"

Czytaj także:
Halo! Wejdź na halotu.polsat.pl i nie przegap najświeższych informacji z poranka w Polsacie.
Natsu straciła kontakt z Kaczorowską. Dlaczego tak się stało?pomponik.pl
pomponik.pl
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?