Reklama
Reklama

Zaskakujące wieści od Agaty Rubik. Zdradziła swoje plany na przyszłość

Agata i Piotr Rubikowie zaskoczyli swoich fanów decyzją o opuszczeniu Polski. Na początku wielu myślało, że wpis o wyprowadzce na Florydę jest prima aprilisowym żartem. Jednak nie. Rubikowie faktycznie spakowali walizki i osiedli w Miami. Czym będzie się tam zajmowała Agata?

Agata i Piotr Rubikowie zamieszkali w Miami

Agata i Piotr Rubikowie wyjechali do Stanów Zjednoczonych. Nie jest to jakiś okazjonalny wyjazd. Para wraz z dziećmi przeprowadziła się do Miami, gdyż kompozytor ma zamiar działać na tamtejszym rynku. Zdążył już założyć tam firmę, którą nazwał ją Rubik Art & Business. Zajmować się będzie nagrywaniem nowej muzyki w studiu. Planuje też otworzyć przedszkole muzyczne. Pragnie podbić amerykański rynek i stworzyć swoje imperium. A co z Agatą?

Reklama

Agata Rubik jest influencerką

Agata Rubik nim wyszła za mąż za Piotra Rubika, zajmowała się modelingiem. W roku 2005 miała okazję wziąć udział w prestiżowym konkursie piękności, Miss Polonia. To właśnie podczas tego konkursu Agata poznała swojego męża, gdyż kompozytor zasiadał w jury konkursu. Para pobrała się w 2008 roku, a już rok później na świat przyszła pierwsza ich córka Helena, a w 2013 roku zostali rodzicami Alicji.

Agata miała okazję wystąpić w kilku filmach i teledyskach. Może się również poszczycić dyplomem z dziennikarstwa. Jednak jak sama przyznaje głównym źródłem jej dochodu jest Instagram. Fani uwielbiają oglądać jej relacje z podróży lub te, na których cała rodzina tańczy i zaraża pozytywną energią. 

Planując wyjazd do Ameryki, żona Piotra Rubika zakładała, że również tam będzie aktywną influencerką.

"Jeśli chodzi o mój profil na Instagramie, to będzie on ciekawszy i bardziej słoneczny. [...] Myślę, że bardzo dużo osób, chociażby z ciekawości, będzie nas śledziło, jak się nam tam powiedzie — stwierdziła żona dyrygenta podczas rozmowy o przeprowadzce do USA.

Co Agata Rubik będzie robić w Stanach?

Pod najnowszym postem Agaty Rubik jedna z internautek zadała jej wprost pytanie, czy myśli o jakiejś pracy.  Czym ma zamiar się zajmować w USA? NA takie pytanie żona muzyka odpowiedziała:

"Podbój Ameryki".

Fani dopytywali, czy w związku z tym zamierza też publikować treści w języku angielskim, by zdobyć fanów w Stanach?

"Nie wykluczam — zaczęła. Dużo osób przyjezdnych tak robi, nawet nie znając dobrze języka. Tak czy siak" - Instagram ma opcję tłumaczenia.

Zobacz też:

Ale wieści od Rubików po przeprowadzce. A miało być tak fajnie

Rubik przeżyła chwilę grozy w Miami. Znowu żali się na wydarzenia z nowego domu

Agata i Piotr Rubikowie opublikowali pożegnalne zdjęcie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Rubik
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy