Reklama
Reklama

Ale wieści od Rubików po przeprowadzce. A miało być tak fajnie

Nie minęły nawet dwa tygodnie od momentu, kiedy rodzina Rubików opuściła Polskę, a Agata już wielokrotnie podzieliła się wrażeniami z nowego miejsca zamieszkania. Jakie wyzwania znów czekały na nią i jej rodzinę w nowym miejscu? Tym razem nie było przyjemnie.

Nie od dzisiaj wiadomo, że Agata Rubik pozostaje bardzo aktywna w social mediach. Po przeprowadzce do Miami nie jest inaczej. 36-latka chętnie dzieli się z fanami tym, co aktualnie się dzieje w jej życiu. Jej profil na Instagramie stał się prawdziwym źródłem informacji o nowym etapie życia rodziny w USA.

Reklama

Nowy etap życia Rubików w Stanach Zjednoczonych

Miami pełne jest słońca, egzotyki i niesamowitych widoków. Jak się okazuje, to także miejsce pełne niespodzianek dla nowych mieszkańców. Mimo że nowe gniazdko Rubików w Miami jest nieco mniej okazałe niż ich warszawskie lokum, rodzina jest z niego zadowolona. Piękne widoki częściowo rekompensują pewne niedogodności związane z przeprowadzką.

Agata Rubik donosi o kłopotach z remontem i wizycie fachowca

Nie wszystko jednak idzie gładko. Jak się okazuje, przeprowadzka do nowego mieszkania wiąże się z pewnymi trudnościami. Agata nie kryje frustracji związanej z remontem apartamentu. Jak podkreśla, przybycie fachowca od kablówki, który nieoczekiwanie pojawił się w ich mieszkaniu, nieco ją zaskoczyło. 

Co więcej, dodatkowe prace remontowe i niepotrzebne zmiany okazały się dla jej nerwów wyzwaniem. Fachura zostawił po sobie bałagan, gdyż przekuwał ścianę pod przewód telewizji kablowej. W dodatku niepotrzebny, bo, jak twierdzi Agata, nikt w rodzinie nie ogląda telewizji.

Rubików sprawy codzienne

Rubikowie w USA muszą zmierzyć się też z innymi codziennymi trudnościami. Od wizyty u weterynarza z pieskiem, przez wprowadzanie rachunków do systemu, po codzienne obowiązki domowe - wszystko to tworzy obraz nowego życia Rubików w Miami.

Czytaj też:

Ledwie Pachut rzucił Dodę, a tu takie wieści. Poruszenie na całą Polskę

Rubikowie pokazali swoje amerykańskie "cztery ściany". Widok z tarasu robi wrażenie

Rubik z żoną pilnie przekazali wieści ze Stanów. Ledwie uciekli z Polski, a tu taka nowina

Rubikowie przekazali pilnie wieści z USA. Spływają gratulacje od fanów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Rubik | Piotr Rubik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy