Reklama
Reklama

Rubikowie przekazali pilnie wieści z USA. Spływają gratulacje od fanów

Niemal każdego dnia dostajemy świeżą dawkę informacji o amerykańskim życiu Agaty i Piotra Rubików. Para aktywnie zdaje relacje ze swojej przeprowadzki do Miami w mediach społecznościowych. Tym razem Rubikowie pochwalili się zdaniem ważnego egzaminu.

Agata i Piotr Rubikowie całkowicie odmienili swoje życie. Para wraz z dziećmi postanowiła na stałe wyjechać do Stanów Zjednoczonych, by tam rozwijać swoją karierę. Od kilku dni Rubikowie są już w Miami na Florydzie skąd chętnie relacjonują swój amerykański sen w mediach społecznościowych.

Reklama

Płyną radosne wieści od Rubików z USA. To ich pierwszy sukces

Jak się okazuje na Rubików w USA czekały nowe wyzwania. W Stanach nie można zbyt długo jeździć z polskim prawem jazdy, dlatego para musiała podejść do egzaminu na amerykańskie "prawko".

Szczegółami egzaminu Agata Rubik podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie. 

"Z polskim prawem jazdy można jeździć do trzech miesięcy (podobno). Żeby otrzymać amerykańskie prawo jazdy musimy zdać egzamin teoretyczny i zaliczyć test teoretyczny na placu manewrowym. Część teoretyczna składa się z 50 pytań, żeby zdać musimy odpowiedzieć poprawnie na przynajmniej 40 z nich w ciągu 60 minut" - napisała była modelka.

Rubikowie zabrali psa na lody

Na kolejnym instagramowym stories Agata Rubik pochwaliła się, że egzamin zakończył się sukcesem. Część teoretyczna została zaliczona. Celebrytka postanowiła świętować ten wyjątkowy moment z całą rodziną oraz ich ukochanym pupilem. 

Rodzinnie wybrali się do pobliskiego sklepu zoologicznego. Okazało się, że pies Rubików właśnie obchodził urodziny. Z tej okazji rodzinka zabrała go na specjalne lody dla psów, zrobione z jogurtu i masła orzechowego. 

Zobacz też:

Rubikowie zdradzili, co planują po przeprowadzce. Zostało niewiele czasu. Agata już się wygadała

W Warszawie willa na Wilanowie, a w Miami? Tak będą teraz mieszkać Rubikowie

Ledwie Mlynkova pogodziła się z Nowickim, a tu takie wieści. Spływają gratulacje z całej Polski

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Rubik | Piotr Rubik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy