Reklama
Reklama

Zaskakujące słowa Marcina Prokopa o Szymonie Hołowni. Powiedział wprost o jego tajemnicach

Marcin Prokop i Szymon Hołownia poznali się jeszcze za czasów pracy obecnego marszałka Sejmu w programie "Mam Talent". Choć gwiazdor TVN-u i popularny polityk do dziś darzą się wzajemnym szacunkiem i sympatią, prowadzący "Dzień Dobry TVN" nie przepuści okazji, by czasem nieco zażartować ze swojego kolegi. Ostatnio zdobył się jednak na zaskakujący komentarz.

Szymon Hołownia zdobył grono oddanych fanów

Szymon Hołownia w krótkim czasie stał się ulubieńcem wielu Polek i Polaków. Dziennikarz, który zaczynał swoją medialną karierę jako prezenter popularnego programu rozrywkowego "Mam talent!", nieoczekiwanie postanowił zająć się polityką.

Były dziennikarz nie zrażał się porażkami. Choć sukces odniósł dopiero po pewnym czasie, o byłym gwiazdorze TVN mówią dziś wszyscy - jego awans z gospodarza talent show na marszałka Sejmu stał się wielką sensacją.

Reklama

Na temat nowej roli Szymona Hołowni wypowiedziało się już wielu jego byłych współpracowników. Większość z nich w samych superlatywach ocenia pracę byłego kolegi ze studia TVN.

W bardziej przewrotny sposób na nowe stanowisko byłego prowadzącego "Mam talent" zareagował jego bliski kolega - Marcin Prokop.

"Patrząc na niego teraz, jak występuje jako polityk, widzę gościa, który jeszcze 15 lat temu był... przepraszam, Szymon, kocham Cię, ale byłeś drewnem no, byłeś Pinokiem telewizyjnym" - mówił gwiazdor "Pytania na śniadanie" na początku listopada 2023 r. w programie "Trójkąt", prowadzonym przez Agnieszkę Woźniak-Starak i Gabi Drzewiecką.

Marcin Prokop broni Szymona Hołownię

Choć panowie do dziś darzą się sympatią i szacunkiem, Marcin Prokop nie potrafi przepuścić żadnej okazji, by nieco pożartować z kolegi, którego poznał jeszcze za czasów "Mam talent!". Ostatnio zdobył się na zaskakujący komentarz. 

Sytuacja miała miejsce podczas rozmowy w porannym paśmie TVN-u.

"My odzyskaliśmy korytarze, a społeczeństwo prawo do informacji. To nie jest nasze widzimisię (...) mamy takie potrzeby. (...) Marszałek Hołownia przywrócił wszystko to, co było przed rokiem 2015" - pochwaliła dziennikarza, polityka i działacza społecznego Justyna Dobrosz-Oracz z "Gazety Wyborczej".

Kończąc temat, Dorota Wellman podsumowała wątek w nieco żartobliwym tonie.

"Nie chcę wchodzić w tajemnice marszałka, bo boję się, że się czegoś o jego lasce dowiem" - dodała. 

Do dyskusji włączył się Marcin Prokop, który nie mógł zostawić tego bez komentarza.

"Jeśli chodzi o tajemnice marszałka, to nie ma żadnych (...). Szukajcie na próżno, nie znajdziecie. To naprawdę dobry człowiek" - podsumował dziennikarz.

Zobacz też:

Robert Kozyra ocenia Szymona Hołownię. Zna go jeszcze z czasów w "Mam talent!"

Marcin Prokop znów gorzko podsumował Hołownię. Między nimi źle się dzieje

Szymon Hołownia żegna przyjaciela. Smutne wieści z domu marszałka Sejmu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Szymon Hołownia | Marcin Prokop | Dorota Wellman
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy