Reklama
Reklama
Tylko u nas

Zaskakujące słowa Macieja Maleńczuka o "banie" w TVP. Nawet chwilę się nie zastanawiał

Maciej Maleńczuk jest jedną z gwiazd, które zaśpiewały podczas Earth Festival 2022 w Uniejowie. Wokalista pojawił się na scenie podczas drugiego dnia i wziął udział we wzruszającym widowisku "Artyści przeciwko wojnie". Za kulisami zdradził nam, co uważa o "banie", który dostał w TVP. Okazuje się, że ma pewien plan...

Maciej Maleńczuk na Earth Festival 2022

Earth Festival 2022 w Uniejowie trwa trzy dni. W niedzielę 21 sierpnia przypada ostatni koncert pt. "Gwiazdy dla Czystej Polski". Na scenie pojawią się: Andrzej Piaseczny, Julia Wieniawa, Małgorzata Ostrowska, Michał Szpak, Ania Rusowicz, Sebastian Karpiel-Bułecka, Sebastian Riedel i wielu innych artystów.

Jedną z gwiazd, których mogliśmy posłuchać był Maciej Maleńczuk. Artysta niepokorny i śmiało wyrażający swoje zdanie. Jego ostre i szczere komentarze są jak znak rozpoznawczy. Fani uwielbiają go za to, że jest prawdziwy i nie boi się mówić, co myśli. 

Reklama

Maciej Maleńczuk o zatruciu Odry

Nasz reporter rozmawiał za kulisami z Maciejem Maleńczukiem. Wokalista opowiadał o bieżących sprawach - zatruciu Odry - ale i o żonie, która zawsze go wspiera. 

"Myślę, że rządzący doskonale wiedzą, kto zatruł Odrę i to jest jeden z nich - czy to jest KGHM [miedziowy koncern należący do państwa, który robił zrzuty do Odry] czy jakaś inna firma. Tak czy inaczej w radach nadzorczych i we władzach tych wszystkich państwowych molochów najzwyczajniej w świecie siedzą pisiory i któryś z nich jest winien" - powiedział oburzony artysta w rozmowie z nami.

Maciej Maleńczuk o banie w TVP

Należy przypomnieć, że Maciej Maleńczuk ma "bana" w Telewizji Polskiej i nie może występować na organizowanych przez nią koncertach i wydarzeniach. Nie jest również zapraszany do programów TVP. 

Artysta długo nie wypowiadał się na ten temat i nie komentował decyzji szefów telewizji. W rozmowie z naszym reporterem postanowił w końcu odnieść się do tej sytuacji. 

"Jeszcze tam wrócimy, to nasza telewizja" - powiedział Maleńczuk. "Telewizja jest państwowa i w związku z tym, że jest państwowa, jest również i moja. Więc wrócimy tam. Mam nadzieję, że nie za parę lat, wybory są za jakiś rok" - podsumował.

***

Zobacz także:

Maciej Maleńczuk płaci wysoką cenę za swój niewyparzony język...

Maciej Maleńczuk mówi, kto zatruł Odrę: "Rządzący doskonale wiedzą, my też wiemy"

Maleńczuk pozdrowił Lecha Wałęsę i "walczącą Ukrainę"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Maleńczuk | Earth Festival Uniejów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama