Reklama
Reklama

Zaskakująca decyzja Małgorzaty Sochy. Ledwo się pożegnała, a teraz takie wieści

Małgorzata Socha podjęła nieoczekiwaną decyzję. Po ponad roku przerwy zdecydowała się na powrót do uwielbianego przez telewidzów serialu. Znamy szczegóły.

Małgorzata Socha wraca do "Na Wspólnej"

Te wieści zachwycą wszystkich fanów serialu "Na Wspólnej". Do brylującej od ponad 20 lat na antenie TVN produkcji niebawem powraca Małgorzata Socha. Aktorka podjęła decyzję o odejściu z planu ponad rok temu. Teraz nieoczekiwanie zdecydowała się wrócić.

Jak sama przyznaje, decyzja o rezygnacji z pracy, choć konieczna, nie należała do najłatwiejszych.

"Dla mnie było to bardzo trudne i długo się wahałam, bo byłam bardzo zżyta z produkcją, z aktorami. Poczułam jednak, że muszę zacząć robić coś innego i potrzebuję więcej przestrzeni na życie rodzinne. Musiałam z czegoś zrezygnować, żeby zachować życiowy balans. Nie można mieć wszystkiego" - wyjaśniła aktorka "Faktowi".

Reklama

Teraz, ku radości fanów, Socha wraca na plan. Aktorka wcielała się w postać Zuzanny Hoffer od 2007 roku. Dzięki tej kreacji zyskała duży rozgłos i ogólnopolską sympatię. Nieoczekiwanie jednak, po 15 latach pracy na planie zdecydowała się zakończyć swoją przygodę.

Duże zmiany w "Na Wspólnej". Wraca postać Zuzanny Hoffer

Postać Zuzanny Hoffer była jedną z ulubienic telewidzów, którzy mocna przeżylu jej zniknięcie.

"Mój pierwszy dzień na planie ''Na Wspólnej'' był dla mnie absolutnie wyjątkowy. Ja wtedy marzyłam, żeby grać w tym serialu. (...) Nie było wiadomo czy ja zostanę na stałe w tym serialu.(...) I tak proszę, poszło - piętnaście lat!" - mówiła Socha o początkach pracy w "Na Wspólnej" w rozmowie z TVN.

Odcinki, w których popularna aktorka ponownie pojawi się na planie, będzie można oglądać już tej wiosny. Niestety, nie wiadomo jeszcze, jak dalej potoczą się perypetię Zuzy, ale wiadomo już, że można się spodziewać sporych zawirowań.

Zobacz także:

Kukulska i Socha poznały się w dziwnych okolicznościach: "otarły się..."

Nieoczekiwane wieści od Sochy. "Stanie się to najbliższej wiosny"

W domu Małgorzaty Sochy święta budzą najmilsze wspomnienia. Oto, co wydarzyło się przed laty

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha | Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama