Reklama
Reklama

Kukulska i Socha poznały się w dziwnych okolicznościach: "otarły się..."

Małgorzata Socha i Natalia Kukulska przyjaźnią się od dłuższego czasu. Ich pierwsze spotkanie odbyło się w bardzo nietypowym miejscu. Nie była to scena, jakby wszyscy mogliby przypuszczać. Kobiety były wtedy w ciąży i połączył ich zabawny incydent oraz wspólnie zrobione zdjęcie.

Natalia i Małgorzata miały podobne priorytety: "Przy trójce małych dzieci i intensywnym życiu zawodowym rodzina staje się najważniejsza. Rzeczywiście, nie miałam przestrzeni już dla przyjaciółek" - powiedziała Małgosia w wywiadzie dla "Vivy". Dzisiaj nie wyobrażają sobie życia bez siebie. Nie uważają, że najtrwalsze więzi, to te ze szkolnej ławki, chociaż obie panie, mają za sobą takie historie.

Przyjaźń na całe życie. Historia Małgosi Sochy i Natalii Kukulskiej

Historia przyjaźni Małgorzaty i Natalii to opowieść o spotkaniu dwóch kobiet, które, choć początkowo różniły się życiowymi doświadczeniami, związały się silną więzią. Ich drogi skrzyżowały się w wyjątkowym okresie ciąży, a od tamtego momentu łączy je nie tylko wspólne matczyne doświadczenie, ale również wspólne wartości i energia. Kobiety będąc w ciąży spotkały się w warzywniaku. Wtedy właśnie, otarły się o siebie brzuchami. Na pamiątkę tego zdarzenia zrobiły wspólną fotografię. 

Reklama

"Przyjaciele to jest nowa rodzina. Rodzina z wyboru."- dodała Natalia Kukulska.

Przyjaźń, choć nie zawsze łatwa, jest dla nich ważną częścią życia, dodającą koloru i wsparcia nawet w najtrudniejszych momentach. Przyjaźń nie zawsze musi być budowana latami, chociaż niektórzy uważają, że najtrwalsze więzi tworzą się na szkolnej ławce.

Przyjaźń ich córek rozwija się równolegle

Gdy na świat przyszły córki Małgosi i Laury, to ich mamy już wiedziały, że pociechy będą się przyjaźnić

"Gdy urodziły się dziewczynki Laura i Basia, my z Małgosią coraz częściej się spotykałyśmy. Kolejne zdjęcie z mojej kolekcji pochodzi ze spotkania u naszego sąsiada, a przedstawia tatusiów, Michała i Krzysia, z dwumiesięcznymi bobasami. One jeszcze wtedy nie wiedziały, że będą się przyjaźnić. Bo przyjaźń Laury i Basi rozwija się równolegle z naszą."- zaznaczyła Natalia. 

Czytaj także: 

Prawda o relacji Sochy i Kukulskiej wyszła na jaw. "Dwa oblicza przyjaźni"

Małgorzata Socha pokazała brzuch, fani natychmiast zaczęli komentować

Natalia Kukulska dopiero chwaliła się nowym domem, a tu nagle kolejny powód do wielkiej radości

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska | Małgorzata Socha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy