Reklama
Reklama

Małgorzata Socha pokazała brzuch, fani natychmiast zaczęli komentować

Małgorzata Socha przez lata działalności zgromadziła wokół siebie wielu oddanych fanów. Jej konto na Instagramie obserwuje milion osób. Ostatnio aktorka pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej, na której odsłania trochę ciała. Natychmiast posypały się komentarze.

Małgorzata Socha odsłania brzuch

Małgorzata Socha swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła w spektaklu telewizji "Anka". Na ekranie telewizora można było ją zobaczyć w 1998 roku w "Złotopolskich". Prawdziwą rozpoznawalność przyniosła jej jednak rola Zuzy w serialu "Na wspólnej". Potem poszło już z górki, aktorkę mogliśmy oglądać w kultowej roli Violi w "BrzydUli" czy filmach takich jak "Śniadanie do łóżka", "Weekend" czy "Och Karol 2".

Aktualnie gwiazda gra głównie w serialach. Widzowie z przyjemnością przyglądają się jej grze na przykład w "Przyjaciółkach" emitowanych na Polsacie.

Reklama

Aktorka systematycznie prowadzi swoje media społecznościowe. Na Instagramie zgromadziła aż milion obserwujących, którzy chętnie komentują publikowane przez nią treści. Ostatnio Małgorzata Socha pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej.

Lawina komentarzy pod zdjęciem Małgorzaty Sochy

Na fotografii można zobaczyć Małgorzatę Sochę w swobodnej stylizacji. Aktorka ma na sobie jeansy oraz białą koszulę, która figlarnie odsłania brzuch. Uwagę zwraca także fryzura aktorki. Iście hollywoodzkie fale świetnie jej pasują. Delikatny makijaż jest dobrym dopełnieniem całej stylizacji.

Trzeba przyznać, że gwiazda wygląda bardzo naturalnie. Efekty sesji zachwyciły internautów, którzy od razu zaczęli komentować:

  • "Zjawiskowa",
  • "Kobieco i magnetycznie, zapiera dech",
  • "Jedna z piękniejszych sesji!",
  • "Kocham te zdjęcia",
  • "Śliczna kobieta",
  • "Niesamowite zdjęcia pani Małgosiu".

Zobacz także:

Małgorzata Socha podjęła tę decyzję razem z mężem. "Staramy się" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Socha tuż po Mikołajkach zaszalała w kuchni. W takim anturażu jeszcze się nie pokazywała

Małgorzata Socha ma własną definicję porządku. Czysto to tam nie jest 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy