Reklama
Reklama

Żałoba w TVN. Spływają kondolencje z całej Polski. "Nie tak miało być"

Przemysław Janowski był wydawcą serwisu TVN24. Przez blisko 20 lat był związany z mediami. Miał 43 lata. Współpracownicy żegnają go we wzruszających słowach.

Nie żyje Przemysław Janowski. Był wydawcą TVN24

Przemysław Janowski zaczynał karierę jako redaktor. Po jakimś czasie objął stanowisko wydawcy programu "Dzień na żywo". 

Najwięcej czasu spędził przy tworzeniu i wydawaniu anteny pasma porannego: przygotowywał wiadomości, które przekazywane były w programach.

Współpracownicy mówią o nim "Spokojny, precyzyjny. Nie mówił za wiele. Jak już, to w punkt". 

Stacja TVN24 żegna Janowskiego

"Nie tak miało być. Bo według planu, zgodnie z grafikiem, Przemek powinien był wydać dla Państwa dzisiejszy poranek, dzisiejsze «Wstajesz i wiesz»" — czytamy na stronie TVN24.

"Zbudował swój autorytet spokojem, życzliwą komunikacją i tym czujnym, uważnym spojrzeniem" — pisze o Przemysławie Janowskim redaktor naczelny TVN24, Michał Samul.

Reklama

O śmierci Janowskiego na Instagramie napisał Wojciech Bojanowski, reporter "Faktów". W emocjonalnym wpisie pożegnał przyjaciela:

"Przemo. Zaj**isty ziom, Wydawca Anteny, Tata, Mąż, Dobry Człowiek. Bardzo smutno" - napisał na Instagramie Bojanowski. 

"Nie mogę się doliczyć, ile lat wspólnie spędziliśmy na porankach, moje dzieci kojarzą Cię z telefonów po kolegium o 16:00, gdy ustalaliśmy, co w programie. Zawsze było "Mamo Przemo dzwoni", bo tak jesteś zapisany. Najczęściej rozmawialiśmy o muzyce, dzieciach i bieganiu. I o tym, że do porannego wstawania nie można się przyzwyczaić. (...) Lubiłam z Tobą pracować, było życzliwie i spokojnie. Często zabawnie. Gadaliśmy o pracy, o życiu... Bardzo boli tylko ten czas przeszły" - poruszająco wspomina Janowskiego Marta Kuligowska.

Pogrzeb Przemysława Janowskiego odbędzie się 28 września na cmentarzu na warszawskiej Sadybie. Jego śmierć była dla współpracowników dużym zaskoczeniem.

Zobacz też:

Nie żyje bohater kultowego programu Polsatu

Nie żyje legenda sportu i dwukrotna mistrzyni olimpijska. Nie każdy wie, do czego się przyznała po latach

Nie żyje aktor seriali "Żar młodości" i "Szpital miejski"

Tragiczne wieści. Zmarła młoda dziennikarka. Miała zaledwie 32 lata

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: nie żyje | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy