Reklama
Reklama

Nie żyje bohater kultowego programu Polsatu

24 września zmarł Staszek, ulubieniec programu „Górale”. Stacja Polsat pożegnała go we wzruszającym wpisie. Pod pożegnalnym postem pojawiły się setki komentarzy.

Nie żyje Staszek z "Górali"

Stanisław Bafia, czyli Staszek, był jednym z głównych bohaterów programu "Górale" stacji Polsat. Mężczyzna wzbudzał ogromne zainteresowanie. Podziwiano go za jego optymizm i to, że potrafił cieszyć się z najdrobniejszych rzeczy.  Nikt nie wiedział ile lat ma góral. Sam też nigdy nie zdradził tej informacji. 

Żył w warunkach, które doprawdy zaskakiwały widzów. Przez całe życie nie dorobił się praktycznie niczego. Wiele lat pracował jako juhas, wypasał owce, jego stado liczyło ponad 500 sztuk. W ostatnim czasie utrzymywał się z dorywczych prac.

Reklama

Staszek, jak pokazano w programie "Górale" mieszkał w Piwnicznej Zdroju w dawnym chlewie, z którego zwierzęta zostały wysiedlone, gdyż pomieszczenie nie spełniało warunków. Widzowie do tego stopnia byli przejęci losem mężczyzny, że organizowano zbiórki, aby poprawić jego los. 

Staszek z Górali przyznał się, że przed laty łamał niewieście serca. W jego życiu była jedna kobieta, z którą wszedł w formalny związek, z którego na świat przyszła dwójka dzieci. Jego życie z matką dzieci nie trwało długo, ponieważ jak Staszek z Górali twierdzi, jego związki trwały do momentu, aż nie pojawiała się kolejna pani, której nie potrafił odmówić.

Stacja Polsat żegna Staszka

O śmierci Staszka poinformował w mediach Polsat. Na profilu stacji ukazał się poruszający wpis.

"Wczoraj krótką drogę z Gór do Nieba pokonał Staszek, jedna z najbarwniejszych i najbardziej ukochanych postaci, jakie można było spotkać nie tylko na całym Podhalu, czy w programie Górale, ale i na całym świecie. Zmarł w swoim domu, zabierając ze sobą ze świata trochę barw, dobroci i ciepła. Ale nikt nie odchodzi do końca, dopóki żyje pamięć o nim. Żegnaj Staszku. Nie zapomnimy Cię nigdy" - czytamy.

Pod postem, w którym pożegnano Staszka pojawiła się masa komentarzy. Widzowie doskonale pamiętają Staszaka z programu i postanowili przekazać w ten sposób kondolencje.

  • "Dołączył do mamy, za którą tęsknił i zawsze mówił o niej z łezką w oku. Wdzięczny i cieszacy sie każdą drobnostka";
  • "Będzie nam Ciebie brakowało";
  • "Był Pan duszą tego programu";
  • "Wspaniały góral z krwi i kości".

Zobacz też:

Nie żyje legenda sportu i dwukrotna mistrzyni olimpijska. Nie każdy wie, do czego się przyznała po latach

Nie żyje aktor seriali "Żar młodości" i "Szpital miejski"

Tragiczne wieści. Zmarła młoda dziennikarka. Miała zaledwie 32 lata

Nie żyje polski aktor. Grał w serialu "Świata według Kiepskich"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Górale Polsat Play | Polsat | nie żyje
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy