Reklama
Reklama

Zadyszany Maciej Kurzajewski chwycił za telefon. Zwrócił się do ludzi z ważnym apelem

Nieoczekiwane słowa Macieja Kurzajewskiego, który w ostatnim czasie (razem z ukochaną Katarzyną Cichopek) otrzymał od losu potężny policzek w postaci zwolnienia z "Pytania na Śniadanie", bardzo poruszył jego wiernych odbiorców. Okazuje się bowiem, że Maciej nadal potrafi znaleźć w każdej sytuacji światło i cieszyć się z małych rzeczy. Sprawdźcie, czy zgadzacie się z jego najnowszym apelem.

Maciej Kurzajewski wolny czas poświęca na aktywności

Maciej Kurzajewski pożegnał się z "Pytaniem na Śniadanie", ale nadal pozostaje w bardzo dobrym nastroju i cieszy się swoim życiem. Razem z ukochaną Katarzyną Cichopek poświęcają czas na zwiedzanie i udostępniają piękne zdjęcia z podróży. Za to sam dla siebie Maciej wolne chwile poświęca na pielęgnowanie pasji, którą jest bieganie. To dla niego źródło codziennej radości - szczególnie że wybiera piękne, leśne okolice.

"Dobrze jest mi za sobą, zwłaszcza w biegu! To wspaniałe uczucie, gdy mogę być w zgodzie ze sobą, akceptując wszystkie moje cechy i wybory. Spędzanie czasu sam na sam daje mi szansę na głębsze połączenie z własnymi myślami i uczuciami. Czuję się spokojniejszy, bardziej skoncentrowany i bardziej świadomy swoich potrzeb. To ważne dla mojego dobrostanu psychicznego i emocjonalnego" - zwierzał się ostatnio na Instagramie, co wyjątkowo spodobało się jego obserwatorom.

Reklama

Maciej Kurzajewski coś zauważył. Przemyśleniami podzielił się z ludźmi

W najnowszym materiale na Instagramie Maciej nie ukrywał, że ma jeszcze więcej ciekawych przemyśleń. Opowiedział swoim obserwatorom o celach i problemach, które zaprzątają uwagę, podczas gdy ludzie powinni przede wszystkim się zatrzymać - choć na moment.

"Często podążając przez życie, skupiamy się na celach do osiągnięcia i problemach do rozwiązania, zapominając o tym, aby zatrzymać się na chwilę i docenić piękno każdego dnia. Nawet w codziennych rutynach i małych chwilach możemy znaleźć powody do radości i wdzięczności. Wystarczy spojrzeć na słońce wschodzące nad horyzontem, posłuchać śpiewu ptaków czy poczuć ciepło przytulającego uścisku bliskiej osoby" - tymi słowami rozpoczął dłuższą wypowiedź.

Maciej Kurzajewski otwarcie zwrócił się do ludzi

Następnie prezenter wystosował przejmujący apel. Myślicie, że ludzie go posłuchają?

"Dlatego zachęcam Was wszystkich do tego, abyście każdego dnia zatrzymywali się na chwilę i szukali w nim powodów do uśmiechu i wdzięczności. Nawet jeśli jest to trudne, warto docenić fakt, że mamy kolejny dzień do przeżycia i szansę na nowe doświadczenia i spotkania. Życzę Wam wszystkim pięknego dnia pełnego radości i pozytywnych przeżyć! Pamiętajcie, że życie jest krótkie, więc cieszmy się każdym dniem, jakby był najpiękniejszym prezentem, jaki możemy otrzymać" - podsumował temat.

Fani oszaleli z zachwytu i zostawili pod wpisem kilkanaście tysięcy polubień. Serduszka nie zapomniała kliknąć także ukochana gwiazdy, Katarzyna Cichopek.

Czytaj też:

Cichopek i Kurzajewski w skowronkach. Ledwie wrócili do Polski, a tu takie wieści już z lotniska

Cichopek i Kurzajewski tuż po opuszczeniu Polski przekazali wieści. I to jakie. "Zabrali im wszystko"

Długo z tym czekali, aż w końcu powiedzieli to oficjalnie. Koniec wątpliwości

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama