Reklama

Reklama

Reklama

Z kim ​Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi "Dzień Dobry TVN"? Zaskakujące nazwisko

​Małgorzata Rozenek-Majdan wreszcie "wychodziła" sobie pracę w "Dzień Dobry TVN". To już pewne. Kto będzie jej partnerem w śniadaniowym programie? Okazuje się, że Radosław Majdan nie miał z nim szans.

Małgorzata Rozenek-Majdan wraca na ekrany TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan jakiś czas temu zwierzyła się, że marzy, by poprowadzić "Dzień Dobry TVN". Wyjaśniała, że chciałaby się sprawdzić w tego typu programie. Może jednak bardziej wynikało to z faktu tęsknoty za pracą w telewizji i wiążącą się z tym popularnością. "Perfekcyjna" kiedyś nie schodziła z ekranu, a ostatnio nie prowadziła już żadnego programu w TVN. Edward Miszczak ówczesny dyrektor programowy stacji nie był chętny, by powierzyć "Perfekcyjnej" stery śniadaniówki. 

Reklama

W stacji jednak zaszły poważne zmiany. Miszczak pożegnał się z TVN i to nie on już decyduje o tym, kto zostanie zatrudniony w stacji. Ponadto jeden z prowadzących "Dzień dobry TVN" ma poważne kłopoty wizerunkowe. Chodzi o Filipa Chajzera, którego prywatne życie, a dokładnie porzucenie partnerki, mocno wpłynęło na spadek popularności prezentera. Z kolei Anna Kalczyńska też planuje nowe wyzwania jesienią i nie wiadomo, czy poprowadzi śniadaniówkę TVN.

Jednym słowem "Dzień dobry TVN" potrzebuje odświeżenia i Małgorzata Rozenek-Majdan jest dla stacji dobrym wyjściem. 

Z kim Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi "Dzień Dobry TVN"?

Małgorzata Rozenek-Majdan już w maju zapewniała, że dopnie swego i choć nikt nie wierzył, że dostanie pracę w "Dzień Dobry TVN", to udało się! 

Umowa z celebrytką nie jest jeszcze podpisana, ale jak dowiedzieliśmy się ostatnio to niemal pewne, że będzie jedną z prowadzących śniadaniówkę TVN. Pudelek z kolei dotarł do informacji, kto jest kandydatem na towarzysza "Perfekcyjnej" i stworzy z nią duet prowadzących. Niestety nie będzie to jej mąż Radosław Majdan.

Krzysztof Skórzyński to dziennikarz TVN, który współpracuje ze stacją od 2006 roku. Przez ponad 11 lat relacjonował wydarzenia Sejmowe dla "Faktów". Jednak po opublikowaniu jego rzekomej prywatnej korespondencji z szefem kancelarii premiera, Michałem Dworczykiem dziennikarz został zawieszony i przestał pokazywać się w "Faktach". Stacja jednak o nim nie zapomniała. Wiosną wystąpił w muzycznym show "Mask Singer" pod maską koguta. Teraz może dostać kolejną szansę.

Kandydatura Skórzyńskiego nie jest jeszcze pewna. Małgorzata Rozenek-Majdan ma mieć w sierpniu zdjęcia próbne z kandydatami i dopiero wtedy zostanie ostatecznie wyłoniony jej partner.

Myślicie, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński będą dobrymi prowadzącymi "Dzień dobry TVN"? Dorównają ulubieńcom Prokopowi i Wellman?

Zobacz też:

Krzysztof Skórzyński zapadł się pod ziemię po wybuchu afery. W TVN aż huczy od plotek!

Rozenek zdradza kulisy "Perfekcyjnej Pani Domu". Oto, co zrobiła, by dostać ten program!

Kaczyńska i Rozenek-Majdan były przyjaciółkami. Niebywałe, co je łączyło. Dziś żadna nie chce się do tego przyznać

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | "Dzień Dobry TVN" | Edward Miszczak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy