Reklama
Reklama

Marta Kaczyńska i Rozenek były ze sobą bardzo blisko. Dziś żadna nie chce się do tego przyznać

Marta Kaczyńska i Małgorzata Rozenek-Majdan były przyjaciółkami, o czym dziś mało kto pamięta. Łączyła je wspólna pasja i przyjaźniący się rodzice. Po jakimś czasie ich kontakt się całkowicie zerwał, choć nie jest wiadomo, co było tego powodem. Od lat żadna z nich nie wypowiada się na temat tej drugiej...

Przyjaźnie w polskim show-biznesie na ogół są dość nietrwałe i nawiązywane głównie na pokaz. Są oczywiście wyjątki, ale nie ma ich znowu zbyt wiele.

Okazuje się, że przyjaciółkami w latach 90. były Małgorzata Rozenek-Majdan (wówczas jeszcze Kostrzewska) oraz... Marta Kaczyńska. Aż trudno w to uwierzyć, bo sprawiają wrażenie kobiet z zupełnie innych bajek.

Marta to córka zmarłej pary prezydenckiej. Na ogół stroni od mediów i nigdy nie poszła drogą obraną chociażby przez Olę Kwaśniewską czy Marię Wiktorię Wałęsę. 

Niewiele mówi też o swoim życiu prywatnym, choć akurat tutaj mogłaby opowiedzieć naprawdę sporo. Kaczyńska ma za sobą już dwa nieudane małżeństwa. Aktualnie jest żoną Piotra Zielińskiego, z którym ma synka. Dwie córki to owoc jej miłości do poprzednich mężów.

Reklama

Tutaj akurat prowadziła podobne życie do Małgorzaty, która też aktualnie ma trzeciego męża. O pierwszym nigdy nie chciała za wiele opowiadać, bo było "krótkie, krótkie, miłe... naprawdę!" - jak zapewniała w rozmowie z Małgorzatą Domagalik.

Drugim mężem był Jacek Rozenek, z którym ma dwóch synów. Najbardziej medialne małżeństwo to jednak to ostatnie z Radkiem Majdanem. Para doczekała się synka Henia.

Rozenek i Kaczyńska: Dlaczego dziś nie mówią o swojej przyjaźni?

Wróćmy jednak do lat 90., kiedy to Małgorzata i Marta miały okazję się poznać. Przyczynili się do tego oczywiście ich rodzice. 

Lech Kaczyński w 1992 roku przeprowadził się z Sopotu do Warszawy. Objął posadę prezesa Najwyższej Izby Kontroli, gdzie poznał Stanisław Kostrzewskiego.

Panowie mocno się zaprzyjaźnili, zaczęli spotykać się także całymi rodzinami i tak doszło do poznania się Gosi i Marty.

Dziewczyny zaczęły się przyjaźnić. Cztery lata starsza Kostrzewska imponowała Kaczyńskiej. Połączyła je także wspólna pasja - jak donosi Plejada - do tańca. 

"Dziewczynki razem uczęszczały do szkoły baletowej i ponoć były ze sobą bardzo zżyte. Potem ich drogi się rozeszły i żadna nie wspomina o dawnej relacji" - czytamy. 

Spodziewaliście się, że Małgorzata miała taką przyjaciółkę w młodości? Szkoda, że ich relacje nie przetrwały próby czasu. Może dziś na salonach brylowałyby wspólnie...

Zobacz też:

Danuta Martyniuk zadała szyku na weselu. "Tym razem obyło się bez awantur"

Zenek Martyniuk komentuje plotki o rozwodzie. Już wszystko jasne

Doda w klapkach za 30 zł. Te drogie obtarły ją do krwi!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Kaczyńska | Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy