Reklama
Reklama

Wyszła na jaw prawda ws. Krzysztofa Skiby. Młoda żona wszystko powiedziała

Krzysztof Skiba (59 l.) niedługo będzie świętował pierwszą rocznicę ślubu z młodszą o 26 lat ukochaną. Żona muzyka, Karolina Kempińska niedawno zorganizowała w swoich mediach społecznościowych krótką serię pytań i odpowiedzi, w której nieoczekiwanie wyjawiła prawdę na temat związku ze sławnym mężem. Oto szczegóły.

Krzysztof Skiba dla żony zrobi wszystko

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska pobrali się 19 sierpnia 2023 roku. Ich związek od początku wzbudzał spore kontrowersje w mediach. Muzyk dla młodszej ukochanej zakończył 30-letnie małżeństwo z Renatą, matką jego dwóch synów. Tabloidy rozpisywały się także o sporej różnicy wieku - Skibę i Kempińską dzieli aż 26 lat.

Zakochani codziennie udowadniają jednak, że łączy ich prawdziwe uczucie i za nic mają plotki czy złośliwe komentarze.

Reklama

"Mam wielu kolegów, którzy pozostają w wieloletnich związkach i się w nich męczą, a ja już tak dłużej nie chciałem. Mam prawo do szczęścia. Poza tym jestem artystą i potrzebuję muzy, a ta młoda kobieta sprawia, że mam energię, chce mi się żyć i czuję, jakbym znowu miał 18 lat!" - mówił lider zespołu Big Cyc w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Muzyk dla ukochanej zrobi wszystko. To właśnie Karolina sprawiła, że Skiba zrezygnował z jedzenie mięsa i przeszedł na wegetarianizm. Satyryk na każdym kroku chciałby uszczęśliwiać swoją żonę i obdarowywać ją prezentami. To jednak okazuje się być niemożliwe, bowiem młoda żona wcale nie chce przyjmować drogich podarków.

"Wiele razy proponowałem Karolinie, że kupię jej jakąś markową sukienkę, czy torebkę. Zawsze odmawia. (...) Słynne firmy proponują jej, że za reklamę będą dawać jej drogie ciuchy. «To głupota chodzić w tak drogich rzeczach» - mówi" - wyznał Skiba w rozmowie z Tomaszem Dereszyńskim w talk-show "Muzotok".

Wyszła na jaw prawda ws. Krzysztof Skiby

Ukochana Krzysztofa Skiby jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Z powodzeniem prowadzi profil na Instagramie, gdzie co jakiś czas organizuje serię pytań i odpowiedzi, dzięki których fani mogą dowiedzieć się czegoś więcej na temat jej samej, czy związku z muzykiem. Ostatnio Karolina postanowiła odpowiedzieć na pytanie o to, co najbardziej podoba się jej w mężu.

"Pierwsze na co zwróciłam wizualnie uwagę, to piękne niebieskie oczy. Teraz podoba mi się dosłownie wszystko, z czego on się śmieje. Tam mam. Myślę nawet nad tatuażem z jego podobizną i vice-versa. Lata temu pomyślałabym, że trzeba mieć coś z głową, ale teraz po prostu tak mam" - wyznała z rozbrajającą szczerością.

Jest też kilka cech, które Karolinie imponują w Skibie najbardziej.

"Poza tym silny charakter, niesamowita wiedza i inteligencja. No i najważniejsze: to, ze jest dobrym człowiekiem. Po prostu. No i to, że mamy identyczny temperament i «upodobania», po prostu się dobraliśmy" - podsumowała.

Zobacz także:

Krzysztof Skiba nieoczekiwanie przerywa milczenie na temat byłej żony. Padły mocne słowa

Krzysztof Skiba powiedział wszystko na temat relacji z teściami. Wspomniał o trudnej rozmowie

Krzysztof Skiba układa sobie życie z młodszą żoną. Wspomina o dzieciach…


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Skiba | Karolina Kempińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy