Reklama
Reklama

Krzysztof Skiba nieoczekiwanie przerywa milczenie na temat byłej żony. Padły mocne słowa

Po głośnym ślubie Krzysztofa Skiby z dużo młodszą Karoliną Kempińską w mediach zawrzało. Największą aferę wywołały słowa byłej małżonki lidera Big Cyc, która wypomniała artyście jego liczne zdrady. Chociaż po pewnym czasie sprawa przycichła, teraz do wszystkiego zdecydował się wrócić sam muzyk. W mocnym słowach zamknął temat poprzedniego związku.

Krzysztof Skiba znów jest zakochany

W zeszłym roku Krzysztof Skiba wywołał spore poruszenie w polskich mediach zaraz po tym, jak ogłosił, że po kilkudziesięciu latach małżeństwa rozstaje się ze swoją żoną i ma zamiar ułożyć sobie życie u boku dużo młodszej partnerki.

Chociaż pojawiły się wątpliwości co do tego, czy związek muzyka z powodu 26-letniej różnicy wieku przetrwa próbę czasu, jakiś czas później zakochani obwieścili, że planują się pobrać.

Swoją relację zalegalizowali jeszcze w trakcie wakacji, jednak nie udało im się uniknąć kolejnych kontrowersji.

Reklama

Była żona Krzysztofa Skiby zabrała głos

Renata Skiba - była żona słynnego piosenkarza i felietonisty zabrała głos i w rozmowie z dziennikarzami serwisu ShowNews wyznała, że były wybranek wielokrotnie oszukiwał ją i zdradzał.

Do dyskusji włączyła się 32-letnia wybranka Skiby i afera zaczęła zataczać coraz większe kręgi.

Z czasem skandal ucichł i o ekspartnerce lidera Big Cyc zrobiło się cicho.

Teraz nieoczekiwanie do sprawy wrócił... sam artysta.

"Odebrałem to jako rodzaj zemsty (...). Nie mam o to pretensji, wybaczam jej. Zaskoczyło mnie to, bo ona wcześniej nigdy nie miała ambicji bycia osobą znaną. Ale poszło o kobiecą solidarność. Jakaś dziennikarka przekonała ją, że będzie okazja zemścić się na byłym mężu" - tłumaczył w podcaście Żurnalisty.

Krzysztof Skiba zamyka temat byłej żony

Krzysztof Skiba przyznał, że pomimo wszystko starał się nie włączać do sporu i unikać medialnego rozgłosu.

"Ja nie komentowałem tych jej rewelacji. Może było mi trochę przykro, ale miała do tego prawo. Może na początku tylko moja Karolina za bardzo podeszła emocjonalnie, bo ciężko było tego nie komentować" - podsumował.

Za to artyście zupełnie nie przeszkadza szum wokół jego nowej wybranki.

"W ilościach komentarzy w internecie przebiliśmy związek Shakiry ze znanym piłkarzem. Moja pierwsza żona nie miała takich ambicji, żeby być w mediach gdziekolwiek, nie miała konta w mediach społecznościowych. Ale Karolina jest z innego pokolenia, była osobą znaną w internecie (...) Każdy, kto ją poznaje, jest pod jej urokiem. Zakochują się w niej organizatorzy koncertów, posiadacze psów" - dodał.

Zobacz też:

Krzysztof Skiba ujawnił prawdę o swoim małżeństwie. Nie może spełniać zachcianek żony

Krzysztof Skiba wyznał, czy planuje dziecko z młodszą żoną

Krzysztof Skiba oficjalnie to przekazał. Młoda żona nie kryła radości

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Skiba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy