Reklama
Reklama

Była żona Krzysztofa Skiby przerwała milczenie. Padły mocne słowa: "Zdradzał, oszukiwał, kłamał"

Krzysztof Skiba niedawno ożenił się z Karoliną Kempińską. Wcześniej był przez ponad 30 lat w związku małżeńskim z matką swoich dzieci, Renatą. Muzyk w wielu wywiadach zapewnił, że z byłą ukochaną rozstał się w zgodzie. Kobieta teraz zabrała głos. Na jaw wyszły porażające fakty.

Krzysztof Skiba pojął za żonę o 26 lat młodszą ukochaną

Krzysztof Skiba i jego młodsza o 26 lat ukochana powiedzieli sobie niedawno sakramentalne "tak". W 2022 roku muzyk we wpisie w mediach społecznościowych poinformował fanów, że od ponad roku był w separacji z żoną, a ich sprawa rozwodowa jest w toku. Dla wielu osób był to niezły szok, ponieważ małżeństwem byli od ponad 30 lat.

"Moje dotychczasowe małżeństwo legło w gruzach. Z Renatą to także była wielka miłość, ale po 34 latach coś się wypaliło. (...) Mam prawo do szczęścia. Poza tym jestem artystą i potrzebuję muzy, a ta młoda kobieta sprawia, że mam energię, chce mi się żyć i czuję, jakbym znowu miał 18 lat!" - powiedział Skiba w rozmowie z dziennikarzami "Gazety Wyborczej Trójmiasto".

Reklama

Zobacz też: Krzysztof Skiba i jego młoda żona zdradzili plany na przyszłość. Zaskakujące, co wyznali

Renata Skiba przerwała milczenie na temat byłego męża

Eksżona Krzysztofa Skiby do tej pory nie wypowiadała się na temat byłego ukochanego. Dopiero niedawno zajęła głos. W rozmowie z dziennikarzami serwisu ShowNews wyznała, że muzyk oszukiwał ją przez ponad dwa lata.

Renata Skiba wyznała, że znalazła niepodważalny dowód, który miał świadczyć o zdradzie jej byłego męża.

"Przypadkiem znalazłam niepodważalny dowód świadczący o zdradzie. Pod koniec 2019 r. Krzysztof Skiba poznał Karolinę Kempińską. Od tego czasu ich wspólne zdjęcia regularnie były zamieszczane w mediach społecznościowych ówczesnej kochanki, z kilkumiesięczną przerwą podczas choroby męża i całkowitego lockdownu. (...) Bywał u kochanki w Zgierzu, poznał jej rodzinę, pomieszkiwał tam. Towarzyszyła mu w pracy, podczas występów. (...) Gdy wyprowadzał się z domu, miał już u niej przygotowany swój gabinet, miejsce do pracy, nowy komputer, czyli tak naprawdę drugi dom" - powiedziała Renata w wywiadzie.

Krzysztof Skiba przez długi czas zapewniał, że z żoną rozstał się w zgodzie. Kobieta wyznała teraz, iż jest to nieprawda. Według informacji, które zebrała, wokalista miał do końca ich małżeństwa grać na dwa fronty.

"Fakt, że przy rozwodzie zostały spełnione wszystkie moje roszczenia, nie oznacza, że rozstaliśmy się w zgodzie, jak podaje Krzysztof. Inaczej widocznie pojmujemy pojęcie zgody. (...) Trudno o zgodę między byłymi partnerami, z których jeden zdradzał, oszukiwał, kłamał i prowadził podwójne życie - i to przez przynajmniej dwa lata. Hipokryzję potęguje fakt, że na miesiąc przed wyprowadzką do kochanki przysyłał do mnie SMS-y z miłosnymi wyznaniami (posiadam tę korespondencję). Do końca nie miał odwagi się przyznać do zdrady i dopiero przyparty przeze mnie do muru zrobił to, ale... SMS-em" - mówiła gorzko kobieta.

Była żona Skiby wyjawiła nowe informacje

Renata Skiba w rozmowie z dziennikarzami wyjawiła prawdę na temat oświadczenia Krzysztofa. Twierdził on w nim, że od roku jest z nią w separacji. Kobieta wyznała, że to kłamstwo. 

"To nieprawda, że nasze małżeństwo się rozpadło i wtedy Krzysztof znalazł sobie nową partnerkę. Kolejność była dokładnie odwrotna! Zaczął się z nią spotykać przynajmniej dwa lata przed naszym rozstaniem. To było dla mnie najgorsze i najbardziej upokarzające. Byłoby zapewne inaczej, gdyby potrafił zachować się jak mężczyzna - z honorem i godnością, a nie jak zwykły oszust. A zatem nieprawdą jest także to, że byliśmy w separacji, jak publicznie oświadczył się nowej ukochanej. Separacja to stan orzeczony przez sąd, a nie wyprowadzka z domu do kochanki" - powiedziała Renata w rozmowie.

Była żona Skiby, podważyła również jego wypowiedź, w której mówił o tym, że zabezpieczył rodzinę finansowo. Mężczyzna miał otrzymać mieszkanie i wiele przedmiotów z ich wspólnego domu. Renacie kazał oddać nawet część dobytku.

"Dostałam od adwokata całą listę rzeczy, które mam oddać. Zrezygnowałam z orzekania o winie, choć miałam niepodważalne dowody, w zamian za spełnienie wszystkich moich warunków. Myślę, że Krzysztof w wymiarze finansowym stracił wiele, ale znacznie więcej w wymiarze moralnym" - wyznała kobieta.

W rozmowie z dziennikarzami była żona Skiby została także zapytana o to, czy poznała nową żonę Krzysztofa. Panie nigdy się nie poznały. Karolina miała jednak wysłać Renacie wiadomość, w której padły mocne słowa.

"To ona próbowała nawiązać kontakt z moim synem, a do mnie, będąc jeszcze kochanką męża, napisała maila. Domagała się szybkiego rozwodu (choć ja z nią ślubu nie brałam), pouczała, wskazała, jak mamy podzielić nasz majątek, wypominała, co dostały nasze dzieci. Dokonała też oceny naszego 35-letniego małżeństwa i udzieliła mi porad na przyszłość, groziła też "wzięciem sprawy w swoje ręce" i upokorzeniem mnie" - powiedziała Renata w wywiadzie dla shownews.pl.

Zobacz też:

Partnerka Skiby odpowiada na zarzuty o poprawianie urody. Tłumaczy, co stało się z jej ustami

Krzysztof Skiba wpadł na niezwykły pomysł. Wyjeżdża z Polski tuż przed ślubem


Partnerka Skiby pokazała, jak naprawdę wygląda. Odważne zdjęcie bez makijażu wywołało poruszenie


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Skiba | Karolina Kempińska
Reklama
Reklama
Reklama