Reklama
Reklama

Krzysztof Skiba i jego młoda żona zdradzili plany na przyszłość. Zaskakujące, co wyznali

Krzysztof i Karolina Skibowie w najnowszym wywiadzie, którego udzielili, zdradzili, co planują w najbliższej przyszłości. Szczęśliwe małżeństwo ma już plan na życie, w którym ponoć nie ma miejsca dla dzieci.

Krzysztof Skiba znalazł szczęście u boku młodszej Karoliny

Krzysztof Skiba oraz młodsza od niego o 26 lat Karolina Kempińska wzięli ślub w sierpniu tego roku. Uroczystość odbyła się w Łodzi. Zakochanym ślubu udzieliła prezydent miasta Hanna Zdanowska, a na imprezie pojawił się tłum celebrytów.

Trzeba przyznać, że relacja Krzysztofa i Karoliny wywołała ogromne zamieszanie w polskim show-biznesie. Media rozpisywały się o ich związku i zapraszały do udzielania wywiadów. W najnowszym zakochani opowiedzieli o planach na przyszłość.

Reklama


Zobacz też: Dopiero był ślub, a już młoda żona Krzysztofa Skiby ma dość. Zdradziła kulisy jej związku z celebrytą

Krzysztof i Karolina Skibowie nie chcą mieć dzieci

23 września 2023 roku Karolina i Krzysztof Skibowie pojawili się w programie "Para do Gara. Ona mówi, on gotuje". Na planie show udzielili wywiadu dziennikarzom jastrzabpost.pl, w którym opowiedzieli o swoich najbliższych planach. Podczas rozmowy z reporterką para została zapytana o to czy planuje potomstwo.

"Nie będzie potomstwa" - powiedziała jednoznacznie małżonka Skiby.

Z kolei Krzysztof wyznał, że on ma już dzieci, z których jest bardzo dumny.

"Ja w tej dziedzinie się spełniłem, mam dwóch dorosłych synów, świetnie sobie radzą, obaj skończyli studia. Syn z doktoratem pełni funkcje vice-dyrektora galerii. Drugi syn realizuje się artystycznie, ma swój zespół. Są to mężczyźni dojrzali i spełnieni. Chcemy cieszyć się szczęściem i tych dzieciaków nie będzie" - powiedział Skiba.

Krzysztof Skiba w dalszej części rozmowy powiedział, jak chce, by wyglądała jego najbliższa przyszłość. Okazuje się, że para opiekuje się pieskami oraz udziela jedno z łódzkich schronisk.

"Mamy tutaj inny plan na życie. Opiekujemy się pieskami, mamy pieski, które są naszymi domownikami. Karolina bardzo mocno udziela się w dziedzinie pomocy zwierzętom, wspomagamy we dwójkę łódzkie schronisko dla zwierząt" - powiedział artysta.

Para dodała również, że swoje ślubne prezenty również przekazała jako datek na schronisko dla potrzebujących zwierząt. Poprosili gości o to, by nie kupowali kwiatów, a jedynie jedzenie dla psiaków.

"Zaapelowaliśmy do wszystkich naszych gości, aby nie kupowali kwiatów, tylko albo przynieśli ze sobą jedzenie dla piesków, albo będzie specjalna skarbonka, do której będzie można wrzucić pieniądze, które my przekażemy na schronisko w Łodzi" - powiedzieli małżonkowie.

Zobacz też:

Partnerka Skiby odpowiada na zarzuty o poprawianie urody. Tłumaczy, co stało się z jej ustami


Krzysztof Skiba wpadł na niezwykły pomysł. Wyjeżdża z Polski tuż przed ślubem


Partnerka Skiby pokazała, jak naprawdę wygląda. Odważne zdjęcie bez makijażu wywołało poruszenie


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Skiba | Karolina Kempińska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy