Reklama
Reklama

Krzysztof Skiba powiedział wszystko na temat relacji z teściami. Wspomniał o trudnej rozmowie

W relacjach rodzinnych Krzysztofa Skiby panuje niecodzienna sytuacja, nie dość, że muzyk jest o 26 lat starszy od swojej żony Karoliny, to jeszcze jego nowy teść jest od niego młodszy. Wokalista w najnowszym wywiadzie szczerze opowiedział o swojej relacji z teściami.

Ślub Krzysztofa Skiby i 26 lat młodszej od niego Karoliny Kempińskiej odbył się w sierpniu ubiegłego roku. Para nie ukrywa, że jest ze sobą bardzo szczęśliwa, chociaż ich związek wzbudza wiele kontrowersji ze względu na dzielącą ich różnicę wieku. Co więcej, tak się złożyło, że nowy teść Skiby jest od niego młodszy.

Krzysztof Skiba nie owija w bawełnę. Mówi o relacji z teściami

Muzyk gościł ostatnio w podcaście Żurnalisty. W rozmowie szczegółowo opowiedział o tym, jak wyglądają jego relacje z rodzicami Karoliny. 

Reklama

"Rodzice Karoliny to są fantastyczni ludzie. To są ludzie inteligentni, po studiach, dobrzy, prowadzą firmy, są z innego świata niż ja. Trochę czasem żartuje i nabija się z artystów, a szczególnie takich jak ja, trochę wariatów. Ale z całą sympatią to robi. To są ludzie otwarci na świat, mówią językami, bywali na świecie. Fantastyczni ludzie, zupełnie nie było czegoś takiego, jak trudna rozmowa" - opowiadał Krzysztof Skiba. 

Wszystko wskazuje więc na to, że Krzysztof Skiba to zięć jak z marzeń, a jego teściowie wcale nie przypominają tych o których opowiada się kiepskie kawały. Nic tylko pogratulować takiej relacji. 

Zobacz też:

Krzysztof Skiba zabrał głos ws. śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Zwrócił uwagę na wspólną przeszłość

Młoda żona wciąż odmawia Skibie. Ale to nie wszystko

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Skiba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy