Reklama
Reklama

Wyszła na jaw cała prawda o Thomasie Kingstonie . Przed laty romansował z siostrą Kate

We wtorek oczy całego świata ponownie zwróciły się w stronę brytyjskiego dworu. Pałac pilnie przekazał bowiem informację o śmierci jednego z członków monarchistycznego roku. Okazuje się, że zmarły Thomas Kingston przez jakiś czas podkochiwał się w siostrze księżnej Kate. Tych dwoje miało nawet krótki romans.

Nie żyje członek rodziny królewskiej. Bliscy zmarłego przekazali smutne wieści

Brytyjska rodzina królewska ma za sobą trudny okres. Po tym, jak stało się jasne, że księżna Kate przeszła poważną operację jamy brzusznej, a Karol III po zabiegu na prostatę usłyszał od lekarzy straszną diagnozę, z której wynika, że w ciele monarchy znajduje się "forma raka", oczy wszystkich skupiły się na Pałacu Buckingham. Chociaż wydawało się, że wszystko powoli wraca do normy, bo zarówno królowa Camilla, jak i książę William robili wszystko, by dbać o wizerunek i chętnie pokazywali się publicznie, w jednej chwili cały spokój royalsów został zaburzony.

Reklama

Nie dość, że książę William nagle zrezygnował z wykonywania obowiązków i nie pojawił się na ważnym nabożeństwie, to media obiegły przerażające informacje sugerujące, że nagle odszedł jeden z członków rodziny królewskiej. We wtorek Pałac Buckingham przekazał oficjalną informację o śmierci Thomasa Kingstona - męża Lady Gabrielli Kingston.

W sprawie przyczyny zgonu mężczyzny toczy się dochodzenie. Policjanci wstępnie wykluczyli jednak udział osób trzecich.

"Z najgłębszym smutkiem zawiadamiamy o śmierci Thomasa Kingstona, naszego ukochanego męża, syna i brata. Tom był wyjątkowym człowiekiem, który rozświetlił życie wszystkich, którzy go znali. Jego śmierć jest wielkim szokiem dla całej rodziny i prosimy o uszanowanie naszej prywatności, gdy opłakujemy jego śmierć" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu rodziny zmarłego.

Kingston zalecał się do siostry księżnej Kate. Po krótkim romansie, wpadł w ramiona Gabrielli...

Thomas Kingston poślubił kuzynkę Elżbiety II, Lady Gabriellę, w 2019 roku. Wówczas na zawsze złączył swoje losy z brytyjską rodziną królewską, z którą chętnie się pokazywał publicznie, pojawiając się z żoną na ważnych uroczystościach.

Co ciekawe, zanim jego serce zapałało miłością do Gabrielli, Kingston smalił cholewki do Pippy Middleton, siostry księżnej Kate. Para spotykała się w 2013 roku. Wówczas media przyłapały ich razem po raz pierwszy w trakcie festiwalu w Cheltenham, gdzie wspólnie przyglądali się wyścigom konnym. Innym razem zakochani zostali nakryci w drodze na wspólną kolację. Szybko jednak słuch o nich zaginął, a miłość rozwiała się jakoby samoistnie. Wiadomo jednak, że Thomas i Pippa podeszli do rozstania wyjątkowo roztropnie i zdecydowali się pozostać w przyjacielskich stosunkach.

W 2017 roku Kingston przybył z Lady Gabriellą na ślub Pippy z Jamesem Matthewsem. To wydarzenie udowodniło, że tych dwoje nie żywi do siebie urazy związanej z wydarzeniami z przeszłości.

W rok po ślubie Pippy parę widziano na wspólnym spacerze. Nie wiadomo, czy później mieli ze sobą bezpośrednie kontakty.

Zobacz też:

Szokujące kulisy śmierci członka rodziny królewskiej. Policja wyklucza udział osób trzecich

Wyciekły informacje o nagłym zniknięciu księcia Williama. Ujawniają, jak naprawdę czuje się Kate

Przyjaciel króla ujawnił prawdę o chorym Karolu III. Szukał tam ratunku po diagnozie

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama