Reklama
Reklama

Wydało się, kto będzie partnerem Dowbor w "Pytaniu na śniadanie". Dzieli ich 26 lat różnicy

Katarzyna Dowbor po latach nieobecności w TVP powraca do Woronicza. Choć plotkowano o tym, kto będzie jej towarzyszył na kanapowych rozmowach, to już wszystko jest jasne. Już w sobotę, 27 stycznia ognistowłosa prezenterka pojawi się w obecności... prezentera radiowego. Nowa szefowa "Pytania na śniadanie" jest nim zachwycona. Znaliście go wcześniej?

Wydało się, kto będzie partnerem Dowbor w "Pytaniu na śniadanie". Dzieli ich 26 lat różnicy

Katarzyna Dowbor powraca do TVP. Wcześniej w stacji przepracowała aż 30 lat. Po niezbyt eleganckim zwolnieniu przed laty, prezenterka postanowiła dać nowej szefowej "Pytanie na śniadanie" szansę. Już w sobotę zobaczymy go z nowym kolegą - widzowie wcześniej typowali, że Dowbor partnerować będzie Bartek Jędrzejak.

Reklama

Dotychczasowymi nowymi twarzami "Pytania na śniadanie" zostali: Joanna Górska i Robert Stockinger oraz Klaudia Carlos i Robert El Gendy. Do duetów dołącza Katarzyna Dowbor i... Filip Antonowicz, dziennikarz radiowy. Czy to połączenie może się udać?

Zobacz też: Ledwie Dowbor dostała pracę w "Pytaniu na śniadanie", a tu takie wieści od przyjaciela Cichopek [POMPONIK EXCLUSIVE]

To z nim Dowbor poprowadzi "Pytanie na śniadanie". Filip Antonowicz był prezenterem radiowym

Katarzyna Dowbor zakończyła karierę w TVP w 2013 roku. Po prowadzeniu przez 10 lat programu "Nasz Nowy Dom" również przyszło jej się pożegnać z formatem Polsatu. Pozostając w temacie remontów i metamorfoz, Dowbor otrzymała propozycję pracy w Canal+. 

Tym bardziej zaskakującymi wieściami były doniesienia o angażu Katarzyny Dowbor w "Pytaniu na śniadanie". Tym razem plotki okazały się prawdziwe.

"Będzie to połączenie ludzi z dwóch światów i różnych generacji. Oboje prowadzący są dziennikarzami, ale z innych środowisk. Podczas próby kamerowej natychmiast nawiązała się między nimi nic sympatii, co wróży bardzo dobrą współpracę" - powiedziała Kinga Dobrzyńska dla Wirutalnych Mediów.

Znając ostatnio panującą atmosferę i towarzyszące przy okazji zwolnienia, to przed nowymi prowadzącymi czeka trudne zadanie, aby uspokoić zdenerwowanych widzów.

Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz dołączyli do "Pytania na śniadanie"

Filip Antonowicz ma 38 lat i jest dziennikarzem radiowym i telewizyjnym, który zagrał rolę rapera w serialu TVN "Na noże". Na stałe związany jest z Radiem Eska, w którym prowadzi codziennie poranne pasmo. Wcześniej współpracował z MTV, radiową Czwórką, TVP i stacją telewizyjną Eska TV, gdzie prowadził programy: "Szybkie strzały", "Jazdy Gwiazdy" oraz "The best of Eska". 

Zobacz też:

Katarzyna Dowbor i Bartek Jędrzejak stworzą duet? Mogą pojawić się w "Pytaniu na śniadanie"

Alicja Resich nie jest fanką "Pytania na śniadanie"? Ta nazwa jest "zbyt infantylna"

Kammel ucina spekulacje w sprawie afery z Kurskimi. Odniósł się też do słów nowej szefowej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor | "Pytanie na śniadanie" | TVP | Filip Antonowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy