Reklama
Reklama

Ledwie Dowbor dostała pracę w "Pytaniu na śniadanie", a tu takie wieści od przyjaciela Cichopek [POMPONIK EXCLUSIVE]

Katarzyna Dowbor (64 l.) na fali ostatnich transferów niespodziewanie trafiła do "Pytania na śniadanie", w którym przed laty miała już okazję pracować. Teraz na jaw wyszły zaskakujące okoliczności przyjęcia dziennikarki do starej-nowej pracy. Głos zabrał bliski przyjaciel Katarzyny Cichopek. Ależ się porobiło!

Katarzyna Dowbor dołączyła do "Pytania na śniadanie"

Katarzyna Dowbor to bez dwóch zdań jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek i prezenterek w Polsce. Programy z jej udziałem, na czele z "Nasz Nowy Dom" od lat wzruszają widzów i biją rekordy popularności. Nic więc dziwnego, że wraz ze zmianą na stanowisku szefowej "Pytania na śniadanie", stacja zapragnęła rozpocząć współpracę z Dowbor. W końcu gwiazda przed laty doskonale sprawdzała się w roli gospodyni śniadaniowego show.

Reklama

Transfer Katarzyny Dowbor do Telewizji Polskiej odbił się szerokim echem w rodzimym show-biznesie. Nagła zmiana kierunku kariery prezenterki mogła być sporym zaskoczeniem, ale wcale nie dla Jonatana Kilczewskiego. Projektant wnętrz, który przed paroma laty trafił z TVN do TVP, podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat decyzji Dowbor.

"Bardzo dobry ruch stacji, duże brawa za negocjacje, bo z pewnością nie były łatwe. Kasia jest osobą, która zna swoją wartość i bardzo dobrze, że potrafi stawać twarde warunki. Jest warta każdych pieniędzy, bo widzowie ją uwielbiają. Dzień dobry TVN już może się bać i słusznie!" - argumentuje Kilczewski w wywiadzie udzielonym dla naszego serwisu.

Ledwie Dowbor dostała pracę w "Pytaniu na śniadanie", a tu takie wieści od przyjaciela Cichopek

Zainteresowanie Kilczewskiego transferem Katarzyny Dowbor do TVP jest tym bardziej zastanawiające, że mężczyzna jest znajomym Katarzyny Cichopek, która dopiero co rozstała się z "Pytaniem na śniadanie". Celebrytka oraz jej ukochany, Maciej Kurzajewski zostali zwolnieni, a ich miejsca w programie zajęły nowe twarze. 

Jonatan Kilczewski pracuje jako architekt wnętrz. Swoją karierę medialną zaczynał w TVN Style w programie "Patent na dom", w którym występował wraz z Anną Nowak Ibisz. Był także ekspertem w "Dzień Dobry TVN". Później osiadł w TVP w związku z realizacją programu "Operacja aranżacja", który prowadził z Kasią Cichopek.

Obecnie Jonatan Kilczewski współpracuje z "Pytaniem na śniadanie", gdzie otrzymał autorski format. Projektant w serii "To jest z Polski" pokazuje polskie patenty i perełki designu. Oprócz tego, w mediach społecznościowych chętnie prezentuje efekty swojej pracy w domach gwiazd. Obecnie pracuje nad nowym mieszkaniem piosenkarki Darii Marx oraz dopieszcza apartament Katarzyny Cichopek.

Jonatan Kilczewski o powrocie Katarzyny Dowbor

Mężczyzna jest przekonany, że Katarzyna Dowbor wniesie do "Pytania na śniadanie" dodatkową wartość.

"Jako projektant pracujący na planie programów zmieniających domy zwykłych ludzi (Patent na dom w TVN i Operacja aranżacja w TVP) wiem, jaka to odpowiedzialność emocjonalna i jak dużym zaufaniem społecznym cieszy się potem taki prowadzący. A Kasia w programie Nasz nowy dom była czasem ostatnią deska ratunku dla biednych ludzi, lekiem na całe zło i nowa nadzieją. To wielka sztuka utrzymać później tę popularność i korzystać z niej na innych polach" - mówi nam Kilczewski.

Ekspert "Pytania na śniadanie", Jonatan Kilczewski ogromnie cieszy się, że Katarzyna Dowbor będzie z nim pracować. Projektant uważa ją za niezwykle profesjonalną osobę, która do wykonywanej pracy podchodzi z niespotykanym zaangażowaniem. 

"Katarzyna Dowbor jest jedna z pierwszych w Polsce prezenterek tworzących programy w telewizji śniadaniowej. Pamiętam ją zawsze piękną, wysportowaną, uśmiechniętą i perfekcyjnie przygotowaną. Teraz wraca do korzeni i jestem pewien że mocno nas zaskoczy. Ona ma taką umiejętność, że potrafi wnosić coś od siebie i żaden reżyser nie protestuje, bo wie, że to zawsze strzał w 10. W Nasz nowy dom zarządziła, że oprócz domów będzie remontować psie budy - proste i piękne, a nikt przed nią takich rzeczy w programach o wnętrzach nie robił" - podsumowuje Jonatan Kilczewski w wywiadzie dla Pomponika.

Zobacz też:

Wieści o Katarzynie Dowbor nadeszły niespodziewanie. Potwierdzili już oficjalnie

Nie do wiary, czym Klaudia Carlos zajmowała się w przeszłości. Spore zaskoczenie

Zmiany w "Pytaniu na śniadanie" rozpętały burzę. Oglądający narzekają

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy