Reklama
Reklama

Wieści o Katarzynie Dowbor nadeszły niespodziewanie. Potwierdzili już oficjalnie

Katarzyna Dowbor po odejściu z programu "Nasz nowy dom" długo szukała dla siebie nowego miejsca. Podjęła się współpracy z niszową stacją, gdzie pokazała remont własnego domu. Okazuje się jednak, że to nie ostatnie słowo dziennikarki. Właśnie potwierdziły się krążące od kilku dni plotki o jej powrocie do TVP. Oto szczegóły...

Katarzyna Dowbor to bez wątpienia jedna z ikon polskiej telewizji. Swoje pierwsze kroki stawiała dekady temu w TVP, z którą związana była przez wiele lat. 

Jej kariera na Woronicza zakończyła się dość nagle w 2013 roku. Widzowie nie kryli oburzenia, a sama zainteresowane dopiero w rozmowie z Pomponikiem wyjawiła, że powodem zwolnienia był jej wiek. 

Reklama

Katarzyna Dowbor dostała nową pracę

"To oni zrezygnowali ze mnie. Telewizja po 30 latach powiedziała, że stawia na młodych i pozbyła się mnie. To było niefajne i przykre. Robiono czystki. Pozbyli się też innych koleżanek i kolegów. Zabolało mnie to. Natomiast nie martwiłam się długo, bo miesiąc później wygrałam casting na prowadzącą program "Nasz nowy dom" - opowiedziała nam jakiś czas temu.

Program Polsatu stał się wielkim hitem, a Katarzyna zyskała jeszcze większą sympatię i miłość widzów. W pewnym momencie przyszło jej jednak pożegnać się i z tym formatem, a jej miejsce zajęła Elżbieta Romanowska

Katarzyna przez jakiś czas cieszyła się odzyskanym wolnym czasem i życiem na emeryturze. W pewnym momencie dostała jednak propozycję od Canal+, gdzie pokazała, jak remontuje własny dom. 

Od kilku tygodni plotkowano jednak, że Katarzyna ma nieco większy apetyt i nie zaspokaja jej współpraca z jednak dość niszowym kanałem telewizyjnym. "Dowborowa od nowa" był zresztą sezonowym projektem.

I tutaj nadeszły zaskakujące wieści z TVP, że dziennikarka ma szansę na pracę w "Pytaniu na śniadanie". Wokół programu zrobiło się ostatnio spore zamieszanie, gdy nowa szefowa zwolniła wszystkich dotychczasowych prowadzących.

Afera wokół "Pytania na śniadanie"

Do tej pory zaprezentowano dwie nowe pary: Roberta Stockingera z Joanną Górką oraz Klaudię Carlos i Roberta El Gendego. Szefowa "Pytania na śniadanie" wyznała niedawno, że kolejna para zadebiutuje już za kilka dni. Nie chciała jednak zdradzić, kim będą nowi prezenterzy. 

"Nie chciałabym, aby te osoby były nazywane gwiazdami – to są dziennikarze, profesjonaliści" - wyznała Pudelkowi. 

Teraz okazuje się, że nową prowadzącą zostanie Katarzyna Dowbor. Wszystko zostało już oficjalnie potwierdzone. W piątkowy poranek przekazano takie wieści:

"Katarzyna Dowbor wraca do Telewizji Polskiej. W najbliższą sobotę w TVP2 poprowadzi 'Pytanie na śniadanie', co potwierdziła Presserwisowi Kinga Dobrzyńska, szefowa tego programu" - czytamy. 

Plotkowano, że jej partnerem będzie Bartek Jędrzejak, pogodynek z "Dzień Dobry TVN". Z informacji "Presserwisu" wynika jednak, że Jędrzejak nie odchodzi z TVN. 

Kim zatem będzie współprowadzący Katarzyny? Dowiemy się już w najbliższy weekend...

Zobacz też:

Aleksander Sikora spakował walizki. Gospodarz "Pytania na śniadanie" ma plan

Ujawniono nazwiska nowych prowadzących "Pytania na śniadanie". TVP potwierdza sensacyjne plotki

Nowy etap życia Katarzyny Dowbor. Tak podsumowali ją internauci

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor | "Pytanie na śniadanie"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy