Reklama
Reklama

Wpadka Nowakowskiej w "Pytaniu na śniadanie" przeszła do historii. Wolny nie mógł się powstrzymać

Najwierniejsi fani starego składu "Pytania na śniadanie" z pewnością pamiętają, że prowadzący mieli niezliczoną ilość wpadek na wizji. Z jednych wyszli obronną ręką, a niektóre są wspominane do dziś. Podczas jednego z wydań śniadaniówki Ida Nowakowska niemal runęła na wizji. Pamiętacie ten dzień?

Wpadka Nowakowskiej w "Pytaniu na śniadanie" przeszła do historii. Wolny nie mógł się powstrzymać

Program "Pytanie na śniadanie" był dla wielu widzów ulubioną częścią poranków. Przed zmianami stała ekipa z Idą Nowakowską i Tomaszem Wolnym na czele gościła w polskich domach. Niestety ostatnio program budził więcej kontrowersji ze względu na zbiorowe zwolnienia prezenterów. Przypomnijmy, że pracę stracili m.in. Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, Izabella Krzan i Tomasz Kammel. Niestety redukcja etatów nie ominęła też Idy i Tomasza, którzy zostali zapamiętani ze słynnej już wpadki na żywo w programie.

Reklama

Nowakowska zgubiła buta w studiu "Pytania na śniadanie". Wolny nie mógł się opanować


Program na żywo, jakim jest każdy program śniadaniowy, niesie ze sobą wiele wyzwań - i to głównie dla prowadzących. Nie mają oni wpływu na to, co może się wydarzyć w studiu, ale mogą być pewni, że każda wpadka na pewno zostanie zapamiętana na długo przez widzów.

Przekonała się o tym na własnej skórze Ida Nowakowska, która podczas niedzielnego wydania "Pytania na śniadanie" w październiku 2023 zgubiła but na wysokim obcasie. Prezenterka chciała czmychnąć między segmentami programu, unikając jednocześnie kamer. Niestety, sprytny plan się nie powiódł.

Tomasz Wolny, który współprowadził z nią program, zareagował błyskawicznie. Z troską w głosie zapytał koleżankę, czy wszystko w porządku. Prezenterowi ciężko jednak było utrzymać powagę i zaczął się pokątnie śmiać.

"Gdyby państwo wiedzieli, co tu się dzieje, żeby zdążyć, żeby się uśmiechnąć na czas... Czy pani żyje? Żyjesz? Wszystko ok?" - zapytał Tomasz Wolny z lekką nutką troski, ale i szydery.

Nowakowska wybrnęła z sytuacji jak "sarenka"

Nowakowska z uśmiechem na twarzy obróciła wpadkę w żart. Przyznała, że takie poranki zdarzają się każdemu. Wolny podsumował sytuację jako "doskonałe twarde lądowanie", dodając, że Ida przeszła "jedwabiście jak sarenka".

"Chciałam przemknąć przed kamerą, a wyszło jak zawsze (...) Czasami takie poranki bywają w życiu każdego człowieka" - skwitowała rozbawiona prezenterka.

Wpadka Idy Nowakowskiej pokazuje, że nawet w najbardziej stresujących sytuacjach można zachować pozytywne nastawienie i dystans do siebie. W końcu i tak widzowie lub media plotkarskie prędzej czy później wrócą do tego tematu.

Zobacz też:

Tomasz Wolny przerwał milczenie. Tuż przed północą zamieścił poruszający wpis

Nieoczekiwane wieści od Idy Nowakowskiej. Tak planuje zarabiać na życie...

Zwolniona z "Pytania na śniadanie" Nowakowska szybko znalazła nową fuchę. Nie ukrywa zachwytu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | "Pytanie na śniadanie" | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy