Reklama
Reklama

Woliński wyjawił, ile co miesiąc wydaje na ubrania. Kwota zwala z nóg

Dawid Woliński niedawno udzielił głośnego wywiadu, w którym w ostrych słowach opisał zachowanie Michała Piróga, a także zdradził prawdę na temat zarobków i wydatków. Celebryta bez ogródek wyjawił, ile wydaje na coraz to nowsze ubrania i dodatki. Kwota zwala z nóg...

Dawid Woliński w show-biznesie od lat znany jest z zamiłowania do luksusu i przepychu. Projektant mody i stylista w swoich kolekcjach ma najbardziej prestiżowe fatałaszki, a ubrania są dla niego bardzo istotne. Gwiazdor "Top Model" ostatnio jednak zasłynął nie ze względu na kolejną kolekcją, lecz przez medialną burzę, którą wywołał swoimi krytycznymi słowami na temat poczynań Michała Piróga, a także samego programu.

Reklama

W podscaście WojewódzkiKędzierski wyznał także prawdę na temat zakupów!

Woliński znów szokuje. Wyjawił, ile wydaje na ubrania. Kwota zwala z nóg

Dawid Woliński dużą uwagę przywiązuje do swojego wyglądu. Jest nie tylko miłośnikiem ćwiczeń i większość czasu spędza na siłowni, ale również w sklepach z odzieżą. Celebryta nie tylko kreuje modę, lecz także sięga po fasony od innych projektantów. 

47-latek w wywiadzie przyznał, że w ostatnim czasie stawia na zakupy on-line, dzięki temu oszczędza czas i często trafia na produkty, które nie są dostępne stacjonarnie.

"Lubię to. Przeniosłem się na zakupy on-line i tam też spędzam dużo czasu, jestem ekspertem w kupowaniu rzeczy on-line. Potrafię znaleźć wszystko, kupić wszystko" - emocjonował się.

Oczywiście nowa pasja Wolińskiego jest horrendalnie droga, a na zakupy w sieci gwiazdor potrafi przepuścić niemałe pieniądze. Dociekliwy Wojewódzki zapytał, czy na ubrania i dodatki jest w stanie wydać miesięcznie 10 tysięcy euro, czyli około 45 tysięcy złotych, na co Woliński nie zaprzeczył.

"Duże zakupy to jest dziesięć tysięcy euro, więcej?" - dopytywał Kuba.

"Takich dużych nie robię jednorazowo, ale miesięcznie myślę, że spokojnie" - przyznał.

Trzeba przyznać, że Dawid lubi siebie rozpieszczać.

Przeczytajcie również:

Dawid Woliński przyznał, że wynosi to z hoteli. Nawet się z tym nie kryje, a lista jest długa

Wściekły Dawid Woliński przyznał odznaczenie obcemu człowiekowi. Niewiarygodne, za co go nagrodził  

Woliński został ojcem w wieku 19 lat. Oto czym zajmuje się jego dorosła córka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Woliński | "Top Model"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy