Reklama
Reklama

Scysja między Wolińskim a Pirógiem. Już odpowiedział na dosadną krytykę

Dawid Woliński już nie owija w bawełnę. W ostatniej rozmowie wypowiedział się na temat programu "Top Model" i bez ogródek skwitował swoją relację z Michałem Pirógiem. Nie szczędził w jego kierunku dosadnej krytyki. Oto szczegóły.

Dawid Woliński o konflikcie z Michałem Pirógiem. Tak jest naprawdę

Dawid Woliński, który zasłynął m.in. dzięki programowi "Top Model", nie kryje, że nie ma najlepszej relacji z Michałem Pirógiem. W podcaście Kuby Wojewódzkiego wrócił do powodów ich sporu i bez ogródek skrytykował kolegę z branży.

"Jak przyszedłem do programu, miałem z nim dużo przygód. Pamiętam słynne wypowiedzi, na które nigdy nie zareagowałem. On wiedział, z kim sypiam, wypowiadał się oficjalnie..." - zdradził Dawid.

Reklama

Dawid Woliński nie kryje, co dzieje się na planie "Top Model"

Kuba Wojewódzki postanowił dolać oliwy do ognia i przywołał słowa Michała, które wypowiedział w wywiadzie dla "Wprost". Dawid w odpowiedzi przyznał, że ze strony Piróga doświadczył wielu przykrości.

"Michał jest osobą wymagającą dużej tolerancji, ale nie dającą jej innym" - wyjawił, po czym podkreślił, że Piróg niedobrze reaguje na osoby, które nie zgadzają się z jego opinią.

"[...] Michał jest osobą, która potrzebuje dużo empatii, a najmniej jej daje z nas wszystkich. Też mam z tym problem" - mówił dalej Woliński.

Dawid Woliński unika Michała Piróga. Mówi o tym wprost

Niestety, praca obu panów sprawia, że ich drogi regularnie się przecinają. Co za tym idzie, na planie "Top Model" wzajemnie się unikają.

"Produkcja wie, że ja się nie przecinam z Michałem. Czy jest toksyczny? Ma żal do życia, że nie jest tak doceniony i w każdym sezonie od nas odchodzi. Nigdy nie napotkał na opór" - opowiadał Woliński o koledze.

Wojewódzki na koniec podsumował temat ciętą uwagą na temat Michała i tego, że nie jest przewodnikiem ani wzorcem dla młodych osób.

Michał Piróg zabrał głos ws. słów Wolińskiego. Wypowiedział się krótko i dosadnie

Co ciekawe, Michał Piróg już skomentował słowa kolegi z branży. W rozmowie z Plejadą wyjawił bez ogródek, że: "Słowa Dawida kompletnie mnie nie interesują".

Jednocześnie podkreślił, że nie ma kontaktu z wieloma pracownikami z planu "Top Model", nie tylko Wolińskim:

"W całej swojej pracy przy "Top Model" w 99 proc. mam styczność z ekipą programową, tzn. z producentami, reżyserami, operatorami, dźwiękowcami, dokumentalistami, opiekunami i uczestnikami. Pozostały 1 proc. moich kontaktów na planie jest z jurorami".

Czytaj też:

Piróg wyjawił, czy ma jeszcze kontakt z Egurrolą. Ale to nie wszystko

Piróg bez wahania przekazał wstrząsająca wieści o Annie Musze. Bez przerwy się z nimi wykłócała

Są gwiazdami jednej stacji. Od 8 lat Piróg i Wojewódzki toczą spory

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Woliński | Michał Piróg | "Top Model"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy