Reklama
Reklama

Wojtek z Life on Wheelz krytykuje Żmudę Trzebiatowską za użycie słowa "kaleka"

Marta Żmuda Trzebiatowska opublikowała na Instagramie post, w którym żaliła się na... zbyt długie tipsy. Aktorka napisała, że czuje się w nich "jak kaleka"! Odpowiedział jej Wojtek Sawicki z Life on Wheelz, influencer z niepełnosprawnością: "Ta wypowiedź jest ze wszech miar zła".

Marta Żmuda Trzebiatowska jest aktywna na Instagramie, a jej internetowy profil śledzi ponad 300 tys. osób. Niestety, aktorka ostatnio zaliczyła wpadkę, która nie pozostała niezauważona. Gwiazda do roli w filmie musiała założyć długie tipsy. Sytuację skomentowała na swoim Instagramie:

Wojtek z Life on Wheelz edukuje Żmudę Trzebiatowską

Do słów aktorki odniósł się Wojtek Sawicki z Life on Wheelz. Chłopak jest znanym influencerem, który odczarowuje pojęcie niepełnosprawności. Żyje z dystrofią mięśniową Duchenne'a, przez co porusza się na wózku. Na Instagramie dzieli się swoim życiem ze 100 tys. obserwujących go osób, a jego misją jest przybliżenie ludziom tego, jak wygląda życie poruszających się na wózku.

Sawicki z Life on Wheelz napisał, dlaczego wypowiedź Żmudy Trzebiatowskiej zwróciła jego uwagę i skłoniła go do reakcji:

Reklama

Wojtek określa się jako influencer z misją. Podkreślił, że jego wpis i zwrócenie uwagi Żmudy Trzebiatowskiej na problem nie ma na celu piętnowania celebrytki, a edukację.

Aktorka usunęła wpis ze swojego profilu. Pod postem Life on Wheelz napisała przeprosiny: "Baaaaaardzo Cię przepraszam! Zuuupełnie nie pomyślałam, że mogłoby to być tak odczytane. Przepraszam".

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie

"Love Island". Aleksandra i Armando zostają w mediach!

Joanna Brodzik rozkwita! Jeszcze do niedawna walczyła o swój związek!

Sandra Kubicka potwierdza związek z Baronem: "Jestem zakochana"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Żmuda-Trzebiatowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy