Reklama

Reklama

Reklama

Wojciech Malajkat zadziwił wyznaniem o Zamachowskim: "Wtłoczył w ścianę celnym ciosem"

Wojciech Malajkat (59 l.) i Zbigniew Zamachowski (60 l.) przyjaźnią się od czasów studenckich. Nie da się ukryć, że taka przyjaźń nie zdarza się często, szczególnie w show-biznesie. Teraz aktor w rozmowie z jednym z miesięczników opowiedział o relacji z byłym ukochanym Moniki Richardson. O tym niewielu wiedziało...

Zbigniew Zamachowski w 1985 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim PWSFTViT w Łodzi. Czasy studenckie obfitowały w nowe znajomości. Jedną z nich był Wojciech Malajkat, który rok później dołączył do grona absolwentów szkoły. Panowie mieli okazję doskonale się poznać, bo w Łodzi byli współlokatorami.

Teraz Malajkat postanowił wrócić pamięcią do tamtych lat w rozmowie z "Twoim Stylem" i opowiedzieć o ich przyjaźni. Już początek zapowiadał się obiecująco, gdy z kolegami wymyślili Zamachowskiemu osobliwą ksywkę... "Boski Lolo".

Zamachowski nie był w stanie się kontrolować!

Reklama

Okazało się jednak, że nie zawsze, trwająca dziś 40 lat przyjaźń miała się doskonale. Malajkat szczególnie wspomina wyjątkowy czas w życiu Zbigniewa. Wyjawił, że rzucanie palenia przez Zamachowskiego wystawiło ich relację na ciężką próbę...

Temperamentni aktorzy często się ze sobą kłócili. Jednym z punktów zapalnych był porządek, a raczej jego brak.

Kilkukrotnie ich przyjaźń wisiała na włosku. Zamachowski groził bowiem Malajkatowi, że wyprowadzi się z ich mieszkania. Wojciech wiedział jednak, że to się nie zdarzy, bo - jak podsumował - "było im razem w dechę".

Malajkat i Zamachowski znowu będą mieszkać razem?!

Malajkat zdradził jeszcze, że panowie przyjaźnili się z Piotrem Polkiem, znanym m.in. z serialu "Ojciec Mateusz".

Mimo że na studiach Wojciech mieszkał tylko ze Zbigniewem, to mają już gotowy plan na "stare lata", w który zaangażowany jest również Polk. Okazuje się, że panowie planują zamieszkać razem... w Skolimowie!

Wiedzieliście, że się przyjaźnią?

Zobacz też:

Monika Richardson wyznaje: "Mam ogromną potrzebę stworzenia patchworku". Wbiła szpilkę Zamachowskiemu!

Richardson wyznała prawdę o zmianie nazwiska. Chodzi o Zamachowskiego

Koronawirus w Polsce. Ile nowych przypadków? Dane Ministerstwa Zdrowia, poniedziałek 14 lutego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zbigniew Zamachowski | Wojciech Malajkat

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy