Reklama
Reklama

Wiktoria Gąsiewska pokazała nowe mieszkanie. Nie oparła się trendom...

Wiktoria Gąsiewska (24 l.) lada chwila wprowadzi się do nowego mieszkania. Ze zdjęć, jakie zamieściła na Instagramie, wynika, że prace wykończeniowe są już bardzo zaawansowane. Jak się okazuje, młoda celebrytka nie oparła się modzie na złoto i marmury.

Wiktoria Gąsiewska miniony rok może zaliczyć do przełomowych w swoim życiu. Zakończyła związek z Adamem Zdrójkowskim, znalazła nową miłość i z zapałem przystąpiła do urządzania swojego wymarzonego mieszkania

Wiktoria Gąsiewska pokazała zdjęcia nowego mieszkania

Jak można wywnioskować ze zdjęć, jakie zamieściła na Instagramie, bliski jest jej styl glamour, z modnymi ostatnio wśród gwiazd marmurami i złotymi detalami

Reklama

Wiktoria, jak większość dziecięcej obsady serialu „Rodzinka.pl”, rozsądnie podchodzi do zarobionych przez siebie pieniędzy. Podobnie, jak Julia Wieniawa, inwestuje w nieruchomości

Gąsiewska do tej pory nie chwaliła się specjalnie nową inwestycją, jednak odkąd apartament zaczął nabierać kształtu, nie jest w stanie pohamować entuzjazmu. Trudno się temu dziwić, remont i perspektywa przeprowadzki zawsze wzbudzają emocje. 

Gąsiewska, Wieniawa, Halejcio, Łuczenko: one lubią styl glamour

Młoda celebrytka zamieściła na Instagramie zdjęcia, świadczące o tym, że styl glamour jest bliski jej sercu. Wiktoria zdecydowała się na płyty imitujące marmur nawet w salonie, a w łazience, której fragment też pokazała, w oczy rzucają się detale z kolorze starego złota. 

Marmur i złoto wpisują się w trend, który ostatnio zyskuje na popularności wśród celebrytów. Na podobny styl zdecydowała się Marina Łuczenko-Szczęsna w zakopiańskim domu, który jest, póki co, najnowszą inwestycją jej i Wojtka Szczęsnego. 

Marmur i złote detale zachwyciły również Julię Wieniawę, gdy kilka lat temu wykańczała swoje, trzecie z kolei, gniazdko na warszawskim Żoliborzu i zdecydowała się zamontować je w kuchni i łazience. Niedawno wprawdzie zwierzyła się Pomponikowi, że zmienił jej się gust, jednak nie sprecyzowała, czy obejmą one także te pomieszczenia. 

Fanką stylu glamour jest też Klaudia Halejcio. Marmurami ma wyłożony cały hol ogromnej willi, którą wraz z partnerem kupiła za, ponoć,  9 milionów złotych. 

Wiktoria Gąsiewska marzy o przeprowadzce

W zupełnie przeciwną stronę zdecydowała się pójść Katarzyna Cichopek, która zaskoczyła zdjęciami minimalistycznej łazienki

W przypadku Gąsiewskiej wiadomo, że w aranżacji wnętrz pomaga jej mama. Celebrytka opatrzyła zdjęcia pełnymi entuzjazmu komentarzami, które świadczą o tym, że nie może już się doczekać przeprowadzki. 

Zobacz też:

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała wnętrza domu. Marmur kosztuje krocie…

Wiktoria Gąsiewska obłapia się z ukochanym. Tak okazują sobie miłość?

Jak zaaranżować wnętrze w stylu glamour?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama