Reklama
Reklama

Wiktoria Gąsiewska jest zaręczona? W święta na jej palcu pojawił się pierścionek!

Wiktoria Gąsiewska (23 l.) pochwaliła się błyskotką, którą dostała od ukochanego na święta. Po kształcie opakowania trudno domyślić się, co znajduje się w środku. Zawartość niejednego może zaskoczyć?

Wiktoria Gąsiewska jest zaręczona? Dostała od Sołtysiewicza pierścionek!

W życiu Wiktorii Gąsiewskiej wreszcie nastał spokój. Po tym jak media rozpisywały się o jej rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim, a później doszukiwały się jej powiązań z różnymi kawalerami, aktorka rozwiała wątpliwości wszystkich i potwierdziła związek z Jasperem Sołtysiewiczem. Gwiazdor "Barw szczęścia" zmienił życie młodej aktorki na lepsze i zapewnił jej to, czego dotąd brakowało w jej romantycznych relacjach - "spokój ducha".

Reklama

O tym, że jej serce znów mocniej zabiło Wiktoria poinformowała naszego reportera podczas gali 30-lecia Polsatu.

Para uwielbia spędzać razem czas. Zakochani nie odstępowali siebie na krok nawet w święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji Jasper schował pod choinką Gąsiewskiej spore okrągłe pudełko. Aktorka chętnie zabrała się do rozpakowywania podarunku, jednak po drodze napotkała kolejne przeszkody - inne pudełka. Ostatecznie udało jej się dostać do właściwego pudełeczka, w którym znalazła... pierścionek!

Wszystkim podzieliła się w sieci. Fani wciąż zachodzą w głowę, czy nowa błyskotka Gąsiewskiej oznacza zaręczyny, ale gwiazda jeszcze nie zabrała głosu w tej sprawie. Warto jednak zauważyć, że niedawno w rozmowie z tabloidem wyjawiła, że widzi swoją przyszłość u boku kolegi po fachu, ale niespieszno jej do zamążpójścia.

"Myślę, że to jest przyszłość, ale ja się nie spinam. Chciałabym, żeby było miło, przyjemnie, żebyśmy razem spędzali czas i przeżywali przygody" - mówiła Gąsiewska w wywiadzie udzielonym Jastrząb Post.

Wiktoria Gąsiewska - kariera

Wiktoria Gąsiewska dała się polubić publiczności za sprawą swojej roli w serialu TVP "Rodzinka.pl". Rozgłos przyniósł jej także związek z przystojnym aktorem Adamem Zdrójkowskim, z którym Wiktoria była kilka lat. Gwiazda nie mogła narzekać na brak pracy, ponieważ ze względu na sławę chętnie proponowano jej nowe role.

Gąsiewska zagrała w takich megahitach jak "Katyń", "W lesie dziś nie zaśnie nikt" oraz w "Futrze z misia".

Wiktoria Gąsiewska wciąż chce się rozwijać w zawodzie aktorki, dlatego myśli o tym, żeby wzbogacić się o specjalistyczne wykształcenie. Zamierza jednak zaliczyć ją nieco inaczej niż większość uczniów - chce okazać swoje doświadczenie teatralne, serialowe i filmowe, żeby nie musiała chodzić na zajęcia.

"Zaczęłam bardzo poważnie myśleć o eksternistycznym zaliczeniu szkoły. Polega to na tym, że masz jakieś doświadczenie zawodowe i niekoniecznie musisz iść do szkoły, żeby ją zdać. Możesz odbyć egzaminy, które są w szkole, plus pokazuje się swój dorobek artystyczny" - wyjaśniała gwiazda w rozmowie z Plejadą.

Zobacz też:

Adam Zdrójkowski szczerze o nowym związku Gąsiewskiej! Czego jej życzy? [POMPONIK EXCLUSIVE]

Gąsiewska pozuje z ukochanym, a fani wciąż nie mogą zapomnieć o Zdrójkowskim? "Bardziej do ciebie pasował"

Gąsiewska dopiero co bawiła się z Sołtysiewiczem. Harce i hulanki wyszły im bokiem! Doszło do tragedii

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jasper Sołtysiewicz | Wiktoria Gąsiewska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy