Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wiemy, ile Justyna Żyła zarobiła w "Tańcu z Gwiazdami"!

Justyna Żyła (31 l.) udział w "Tańcu z Gwiazdami" może uznać za udany. Zyskała bardzo duże zasięgi w social mediach oraz otrzymała pokaźne honorarium. Oceńcie, czy było warto.

W polskim show-biznesie zadebiutowała niespodziewanie. Pomógł jej w tym Instagram, gdzie ochoczo relacjonowała rozwód ze swoim byłym mężem Piotrem Żyłą. Zagwarantowało to celebrytce udział w polsatowskim show. Pozyskaliśmy informacje, jak wyglądały negocjacje oraz ile na tym zarobiła. 

Reklama

"Justyna była dla telewizji łakomym kąskiem" - mówi nasz informator.

"Mieszkając w Wiśle, nie znała stawek rynkowych dla gwiazd. Historia z jej wynagrodzeniem była dość skomplikowana. Na pierwszym spotkaniu z przedstawicielami stacji zgodziła się na wszystko - na wiele gorsze warunki od ostatecznych. Po tygodniu poprosiła o ponowne spotkanie, mając już reprezentantkę. To ona wynegocjowała dla niej aż 12,5 tys. złotych za odcinek. Dodatkowo najlepszy apartament na czas pobytu w Warszawie oraz luksusowy catering".

W trakcie trwania programu Justyna Żyła podejmowała próby zwiększenia wynagrodzenia, jednak bezskuteczne. Polsat zabezpieczył się przed takimi sytuacjami i zakontraktował wszystkim uczestnikom stałe kwoty za odcinek.

Pracując pięć tygodni na planie programu, była żona Piotra Żyły zarobiła aż 62,5 tys. złotych.  

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła | Żyła Justyna | Taniec z Gwiazdami zarobki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje