Reklama
Reklama

Wielkanoc 2023. Tak świętują gwiazdy. Wielkanocne koszyczki i życzenia dla fanów

Sobota Wielkanocna to czas przygotowania i poświęcenia koszyczków z chlebem, jajami i kiełbasą, które znajdą się na stole w świąteczny poranek. Jakie koszyczki przygotowali aktorzy, telewizyjne osobowości i celebryci? Zobaczcie!

Wielkanoc 2023. Tak świętują gwiazdy

Święta Wielkanocne to okazja do spotkań rodzinnych, chwili wyciszenia i spędzenia czasu z bliskimi. Wiele gwiazd nie zapomina w tym czasie o swoich fanach. Za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazują życzenia swoim fanom. Niektórzy pokazali też przygotowane przez siebie koszyczki wielkanocne. 

Wielkanoc 2023. Małgorzata Kożuchowska jest wierna tradycji

Małgorzata Kożuchowska jest gwiazdą, która nie ukrywa, że religia jest dla niej ważna. Wielkanoc w domu gwiazdy, jest bardzo tradycyjna. Aktorka pokazała na Instagramie, że uczestniczy w obrzędach Wielkiego Tygodnia. W sobotni poranek zajęła się przystrajaniem domu. Nie zabrakło żółtych tulipanów, gałązek wierzbowych, a na stole zagościła wielkanocna baba i mazurek. Kożuchowska pochwaliła się też fotografią, na której widać, że wybrali się z synem poświęcić koszyczek.

Reklama

Wielkanoc 2023. Natalia Janoszek spędzi święta z rodziną

Natalia Janoszek (32 l.) to jedyna Polka, która zrobiła oszałamiającą karierę w Indiach, a ostatnio możemy ją oglądać w show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Gwiazda wyjechałą na święta do rodziny. W sieci pokazała, jak została przywitana przez... ukochanego psiaka. Pochwaliła się też tradycyjnym koszyczkiem.

Wielkanoc 2023. Maciej Rock i wielkanocne jaja

Maciej Rock, który nie tak dawno wróćił na ekrany, by prowadzić show "Twoja twarz brzmi znajomo", jest ojcem trójki dzieci. Dziennikarz i prezenter razem z pociechami przygotował wielkanocne jaja. Efekty pracy mogliśmy zobaczyć na zdjęciu, które Rock pokazał w sieci. Jak wam się podoba?

Wielkanoc 2023. Wyjątkowa Wielkanoc Krzysztofa Ibisza

Skoro już jesteśmy w gronie gwiazd, które występują w najnowszej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo", to nie możemy zapomnieć o Krzysztofie Ibiszu. Popularny prezenter zakasował konkurentów swoimi występami w dwóch pierwszych odcinkach show. Jak spędza święta? 

To pierwsza Wielkanoc Krzysztofa Ibisza odkąd na świat przyszedł jego trzeci syn, Borys. Prezenter bardzo jest zaangażowany w opiekę na nim. Wraz z żoną Joanną postanowili spędzić święta z dala od miasta, ale coś nam się zdaje, że nie będzie to dla prezentera czas wypoczynku. Ibisz pochwalił się zdjęciem, jak wraz z Borysem wita wschód słońca. Co to oznacza, wie każdy rodzic kilkumiesięcznego dziecka.

Wielkanoc 2023. Edyta Herbuś spędza święta z babcią

Edyta Herbuś na Wielkanoc wybrała się do swojej ukochanej babci Toli. Razem przygotowały "święconkę". w koszyczku znalazł się baranek z ciasta oraz jajka barwione w cebuli. Aktorka i tancerka napisała też, że całą rodziną przygotowywali sałatkę jarzynową.

"Niech te święta przyniosą WAM jak najwięcej wspólnych chwil pełnych radości, dobroci, bliskości i spokoju" - napisała Herbuś. 

Wielkanoc 2023. Marcin Mroczek z rodziną

Marcin Mroczek, gwiazdor serialu "M jak miłość" także jest wierny tradycji. Napisał, ze świętowanie zaczyna od poświęcenia koszyczka.

"Z okazji Świąt Zmartwychwstania Jezusa życzę wszystkim radości, miłości, wiary i siły w przezwyciężaniu swoich słabości i życiowych trudności. W nim siła... Wesołego Alleluja" - złożył życzenia swoim fanom.

Zobacz też:

Znamy nowego jurora "Twoja twarz brzmi znajomo"! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Dorocińskiego i Kożuchowską łączyła wielka miłość. W końcu pojawił się ten drugi

Krzysztof Ibisz i Daria wystąpią w "Twoja twarz brzmi znajomo". Będzie tylko trójka jurorów

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy