Reklama
Reklama

Dorocińskiego i Kożuchowską łączyła wielka miłość. W końcu pojawił się ten drugi

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński tworzyli kiedyś jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych par w polskim show-biznesie. Aktorzy kochali się do szaleństwa, ale ich relacja nagle się zakończyła. Oto przyczyny rozstania!

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński - historia związku

Małgorzata Kożuchowska poznała Marcina Dorocińskiego w szkole aktorskiej, gdzie obydwoje się uczyli. Wówczas uczęszczali do różnych grup, ponieważ on był dwa lata młodszy. Wtedy ich znajomość przeszła bez echa, a uczucie rozgorzało dopiero po studiach. Miłość tej dwójki rozkwitła na deskach teatru.

Kożuchowska dostała angaż w Teatrze Dramatycznym jako pierwsza. Trzy lata po niej, w 1997 roku, do zespołu dołączył także Marcin Dorociński. Dopiero pracując wspólnie przekonali się o swojej wyjątkowości i zobaczyli siebie nawzajem w zupełnie nowym świetle. Lada moment zaczęli być nierozłączni i szybko zdecydowali się na związek. Małgosia była zafascynowana ukochanym i doceniała go za to, że był nie tylko męski i opiekuńczy, ale również bardzo wrażliwy. Razem z Dorocińskim stworzyła pierwszy poważny związek. Mawiano, że tych dwoje rozumiało się bez słów.

Reklama

Ich wspólne zdjęcia szybko obiegły prasę i wywołały poruszenie. Producenci postanowili to wykorzystać i złożyli im wiele propozycji, które młodzi aktorzy skwapliwie wykorzystali.

Para zagrała razem w kilku spektaklach telewizyjnych, m.in. główne role w "Golden Joe". Doskonale czuli się także na planie widowiska "Wieczór z telenowelą" inspirowanego postacią Zorro. 

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński - rozstanie

Niedługo potem Kożuchowska dostała propozycję zagrania w "M jak miłość", gdzie wcieliła się w jedną z głównych postaci - Hankę Mostowiak. Wokół niej szybko zrobiło się głośno, a kariera gwiazdy nabrała tempa. Liczne obowiązki zawodowe sprawiły, że Gosia miała coraz mniej czasu dla partnera. Ostatecznie choć obydwoje robili, co w ich mocy, by utrzymać związek, łączące ich uczucie się wypaliło.

"Za dużo pracowałam i to oddalało mnie od bliskich. Zawód aktora, a oboje jesteśmy aktorami, nie sprzyjał prowadzeniu ustabilizowanego życia i założeniu domu" - skomentowała rozstanie Kożuchowska. 

Według doniesień mediów prawda była jednak nieco inna, ponieważ Kożuchowska miała rzekomo zafascynować się innym mężczyzną - Markiem Straszewskim, z którym była w związku przez kilka lat.

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński - jak żyją teraz

Kożuchowska w 2008 roku wyszła za mąż za Bartłomieja Wróblewskiego, a kilka lat później urodziła syna, Jana Franciszka. Dorociński również ułożył sobie życie. Aktor tworzy szczęśliwe małżeństwo z Moniką Sudół. Para doczekała się trójki dzieci i robi wszystko, by chronić swoją przywatność.

Zobacz też:

Marcin Dorociński tworzy związek ze starszą ukochaną. "Jestem odpowiedzialnym facetem"

Marcin Dorociński to najbardziej skryty aktor polskiego show biznesu. Co wiemy o jego żonie?

Marcin Dorociński zagra aż w dwóch filmach z Tomem Cruisem! Kiedy zobaczymy go na ekranie?

Ile zarobi Marcin Dorociński za występ w "Mission: Impossible"? Kwota robi wrażenie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | Marcin Dorociński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama